soren, lys i spółka w nowej organizacji. Paragraph Crew z trzecim składem CS:GO

Włodarze Paragraph Crew nie próżnują. Po zakontraktowaniu dwóch składów CS:GO postanowili oni bowiem… zatrudnić trzeci. Tym razem barwy organizacji Piotra „NOLIFA” Marczaka przywdzieją gracze występujący dotychczas jako M1STYFIKACJA.

Paragraph Crew narodziło się we wrześniu tego roku jako inicjatywa NOLIFA, znanego youtubera zajmującego się tematyką CS:GO. Początkowo organizację reprezentowało kilku mniej znanych na scenie zawodników, którzy tworzyli drużynę White. Niemniej kilka tygodni później szeregi PC zasilili także byli gracze ProXima Gaming, którzy utworzyli zespół Black. Teraz natomiast postanowiono pójść za ciosem angażując ekipę Blend.

– Mamy nadzieje, że chłopaki odnajdą się u nas w organizacji, i razem osiągniemy sukces – przyznał menadżer Paragraph, Rafał „sorino” Kamiński. – Pozyskanie trzeciej drużyny było ciężką decyzją, lecz po rozmowach z zawodnikami stwierdziliśmy, że warto iść tą drogą i pozyskać kolejny świetny skład. Teraz tylko zostaje poczekać na pierwsze sukcesy i cieszyć się z każdej wygranej – dodał.

Najbardziej znaną postacią nowego składu jest bez wątpienia Temmy „Soren” Tudev, który w przeszłości reprezentował barwy Pompa Teamu. Miejsce znalazło się także dla jego brata, Filipa „TUDSONA” Tudeva, który do niedawna grał wraz z INETKOX w Polskiej Lidze Esportowej. Ponadto w zespole zobaczymy Arka „Vegiego” Nawojskiego, Adriana „Axiiego” Janczarka i Szymona „lysa” Łondkę. Co ciekawe, dwóch ostatnich miało już okazję występować pod banderą Paragraph Crew.

– Dlaczego Paragraph? Zdarzyło mi się już wcześniej grać w tej organizacji, więc miałem kontakt z ludźmi tworzącymi tę strukturę – nie krył lys. – Myślę, że znaleźliśmy miejsce dla siebie, ponieważ mamy gdzie się rozwijać. Mamy bardzo młody lineup, więc wsparcie finansowe jest nam potrzebne z oczywistych względów. Damy z siebie wszystko, aby udowodnić swoją wartość! Wszyscy są zmotywowani do działa i głodni sukcesu – zakończył.

Nowy skład Paragraph Crew Blend prezentuje się następująco:

  • Adrian „Axii” Janczarek
  • Filip „TUDSON” Tudev
  • Arek „Vegi „Nawojski
  • Temmy „Soren” Tudev
  • Szymon „lys” Łondka

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Liga Akademicka

Cztery drużyny pewne play-offów po 4. rundzie Ligi Akademickiej

Za nami kolejne mecze w ramach Ligi Akademickiej. Czwarta kolejka rozgrywek nie przyniosła wielkich niespodzianek. Faworyci umocnili swoje pozycje w t...