Overwatch League
fot. Blizzard

Skiny drużyn Overwatch League z własnym systemem mikropłatności

Komisarz Overwatch League, Nate Nanzer, ogłosił kolejne szczegóły dotyczące skinów drużyn biorących udział w Overwatch League. Jak już wcześniej ogłoszono, każda postać w grze doczeka się własnego uniformu w kolorystyce odpowiadającej barwom wszystkich dwunastu zespołów. Dziś potwierdzono, że skiny te będzie można kupić, tym samym wspierając finansowo swoją ulubioną drużynę, a płatności odbywać się będą z użyciem nowego rodzaju punktów: League Tokens.

Nie ogłoszono jeszcze wszystkich szczegółów związanych z systemem opłat za skiny Overwatch League, jednak wiadomo, że będzie on niezależny od obecnego modelu finansowego gry. Nie wiemy też, w jaki sposób gracze będą mogli wejść w posiadanie Tokenów. Na początku jednak każdy aktywny użytkownik Overwatch otrzyma wystarczającą ilość punktów, by odblokować swój pierwszy skin. Tego typu model, jak podkreślił Nate Nanzer, pozwoli na większą przejrzystość, zarówno pod względem księgowym, jak i konsumenckim. Użytkownicy będą mogli bowiem kupić konkretny, wybrany przez siebie uniform, a nie liczyć na łut szczęścia przy otwieraniu loot boxa.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
GKS Tychy FIFA Cup

GKS Tychy FIFA Cup zostanie rozegrany już w tę sobotę

Dzisiejszego wieczora rozlosowane zostały grupy GKS Tychy FIFA Cup, znanego także jako Wirtualne Derby Śląska. Już w najbliższą sobotę osiem drużyn re...