fot. Blizzard

Philadelphia Fusion nie wystąpi w rozgrywkach przedsezonowych Overwatch League

Drużyna Philadelphia Fusion boryka się z kolejnymi problemami i, jak się okazało, zawieszenie jej reprezentanta, Koreańczyka SADO, nie było największym z nich. Zespół za pośrednictwem Twittera ogłosił, że nie weźmie udziału w Overwatch League Inaugural Preseason, który odbędzie się już w tym tygodniu. Za oficjalną przyczynę podano „problemy logistyczne”, które najprawdopodobniej można interpretować jako nieuzyskanie odpowiednich wiz dla swoich zawodników.

Philadeplhia Fusion miała rozegrać swój pierwszy mecz w kalifornijskiej Blizzard Arenie przeciwko Florida Mayhem złożonego z byłego składu Misfits. W wyniku potwierdzonej nieobecności, w spotkaniu tym zastępczo zagra San Francisco Shock, który chwilę później wystąpi przeciwko Los Angeles Valiant, czyli w starciu już wcześniej zaplanowanym. Wedle nieoficjalnych doniesień, nikt z dwunastoosobowego składu Philadelphia Fusion nie znajduje się jeszcze na terenie Stanów Zjednoczonych, a zawodnicy wciąż przebywają w swoich krajach.

Mimo tych problemów zarządcy zespołu gwarantują, że przygotowania do właściwego sezonu wciąż są prowadzone. Przypadek Philadelphia Fusion przeczy jednak informacjom, jakoby każdy zakontraktowany zawodnik Overwatch League musiał rozegrać przynajmniej jedno spotkanie w rozgrywkach przedsezonowych. Jeśli jednak rzeczywiście powodem był brak zgody na wjazd do kraju, to jedynym sensownym rozwiązaniem dla organizatorów ligi byłoby zrobienie wyjątku dla zespołu z Filadelfii.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

EPL: Wyrównany pojedynek Fnatic z FaZe. Szwedzi wygrywają po dogrywce

Za nami mecz otwierający finały 6. sezonu ESL Pro League! Pojedynek pomiędzy Fnatic i FaZe Clanem był zacięty do tego stopnia, że zakończył się dopier...