GruBy: Zmęczenie psychiczne i fizyczne było zbyt duże

Za nami ostatni w tym roku prestiżowy polski lan. Jak już wiemy, w drugim sezonie Polskiej Ligi Esportowej po końcowy triumf sięgnął Team Kinguin, który w wielkim finale pokonał Venatores. Jednakże nie to było kwestią, która wywołała najwięcej komentarzy. O wiele większe zainteresowanie wywołała bowiem słaba postawa AGO Gaming.

Drużyna, która zakończyła etap ligowy na pierwszym miejscu i która od samego początku uważana była za głównego faworyta do mistrzostwa, dość niespodziewanie poległa w pojedynku z o wiele niżej notowanymi podopiecznymi Adriana „IMDa” Piepera. Dwa dni po tej upokarzającej porażce głos za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowił zabrać jeden z zawodników AGO, Dominik „GruBy” Świderski. 22-latek tłumaczył gorszą dyspozycję swojej ekipy zmęczeniem wynikającym z ogromnego nagromadzenia kolejnych lanów.

W minionym roku mogliśmy oglądać AGO Gaming m.in. podczas Cross Border Esport 2017, Nordish Gaming Convention Masters 2017, China Top 2017: Shenzhen oraz europejskiego Minora PGL. Ponadto drużyna GruBego rywalizowała także na polskim podwórku, zajmując drugie miejsce podczas lanowych finałów 15. sezonu ESL Mistrzostw Polski.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Poznaliśmy grupy i terminarz ROG Masters 2017

Na dwa dni przed startem światowych finałów ROG Masters 2017 poznaliśmy wreszcie dokładny podział na grupy oraz terminarz zawodów. Przypomnijmy, że w...