fot. Blizzard

Dziś w nocy po raz pierwszy zobaczymy drużyny Overwatch League w akcji

Co prawda do rozpoczęcia pierwszego sezonu Overwatch League został jeszcze miesiąc, ale już najbliższej nocy będziemy mogli okazję sprawdzić jak prezentują się poszczególne drużyny. Już za kilka godzin bowiem rozegrane zostaną pierwsze mecze pre-sezonu, będącego jednym z elementów przygotowań do zbliżających się rozgrywek.

Niestety możliwości pokazania swoich umiejętności nie będą mieli reprezentanci Philadelphia Fusion, którzy z powodu problemów logistycznych zmuszeni byli zrezygnować z udziału w okresie przedsezonowym. To jednak byłoby na tyle jeśli chodzi o braki, bo poza tym swoje mecze rozegrają wszystkie pozostałe ekipy. Najbardziej na nieobecności rywali ze wschodniego wybrzeża skorzystało San Francisco Shock, które dzisiejszej nocy rozegra aż dwa spotkania. Niemniej, by nie było tak cukierkowo, warto zaznaczyć, że podopieczni Brada Rajaniego będą musieli radzić sobie bez pomocy m.in. Jay „sinatraa” Won. Nadzieja amerykańskiego esportu nie osiągnęła jeszcze pełnoletności i nim to nastąpi nie będzie mogła brać udziału w zawodach.

Dzisiejszy harmonogram prezentuje się następująco:

7 grudnia
01:00 Florida Mayhem vs San Francisco Shock BO4
03:00 Los Angeles Valiant vs San Francisco Shock BO4
05:00 Seoul Dynasty vs Shanghai Dragons BO4

Przypomnijmy, że pierwszy sezon Overwatch League wystartuje już 10 stycznia przyszłego roku i potrwa do 16 czerwca. Miesiąc później rozegrane zostaną natomiast play-offy, których zwycięzca zgarnie główną nagrodę w wysokości aż miliona dolarów.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

EPL: North z pierwszymi punktami; SK pokonuje NiP

North pokonało OpTic Gaming, notując pierwsze zwycięstwo, a SK Gaming okazał się lepszy od Ninjas in Pyjamas - kolejne mecze na finałach ESL Pro Leagu...