fot. StarLadder

LOVEYY i Karsa odsunięci od składu Flash Gaming

Po dziewięciu miesiącach w składzie Flash Gaming doszło do aż dwóch zmian. Dotychczasowi zawodnicy pierwszego składu, KunHua „LOVEYY” Bai i QiFang „Karsa” Su, zostali przesunięci na ławkę rezerwowych. W ich miejsce pozyskano dwóch nowych graczy – jednego w roli zmiennika, drugiego zaś w ramach testów.

Początkowo Flash miało być projektem bardzo ambitnym. Swoistym superteamem złożonym w dużej mierze z ludzi w przeszłości związanych z TyLoo. Jednakże rzeczywistość bardzo szybko wszystko zweryfikowała, bo chińsko-malezyjski skład nie był w stanie zawojować chociażby azjatyckiej sceny, nie mówiąc już o tej światowej. Czarę goryczy przelały lanowe finały CS:GO Super League 2017, podczas których ekipa YuLuna „fancy1” Caia poniosła dwie porażki, zajmując koniec końców ostatnie, czwarte miejsce.

Dlatego też zdecydowano się na radykalne kroki, odsuwając od zespołu LOVEYYA i Karsę. Jedno ze zwolnionych w ten sposób miejsc przypadło w udziale WeiJii „INNOPY’emu” Guo, dotychczasowemu menadżerowi drużyny, który w najbliższym czasie (zresztą nie po raz pierwszy) występować będzie jako zmiennik. Ponadto Flash w najbliższym czasie testować będzie mającego za sobą grę m.in. w Boteamie Zhe „Ayeona” Yanga.

W tej sytuacji skład Flash Gaming prezentuje się następująco:

  • YuLun „fancy1” Cai
  • YuanZhang „AttackeR” Sheng
  • Andrew „kaze” Khong
  • WeiJia „INNOPY” Guo – zmiennik
  • Zhe „Ayeon” Yang – testy
  • China KunHua „LOVEYY” Bai – rezerwa
  • China QiFang „Karsa” Su – rezerwa
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Dardoch

Dardoch oficjalnie opuszcza Team Liquid

Nie tak dawno informowaliśmy o tym, że Team Liquid zakontraktował byłego dżunglera Immortals, czyli Jake’a „Xmithie” Puchera. Wtedy niewiadomym było c...