fot. fb.com/agogaming

Kolejne mecze AGO i PRIDE w online’owych rozgrywkach

Pierwsza środa grudnia, poza emocjami związanymi z lanowymi finałami ESL Pro League, przyniesie także nieco spotkań, które zainteresują koneserów polskiej sceny CS:GO. W akcji zobaczymy bowiem dwie czołowe formacje znad Wisły, czyli PRIDE oraz AGO Gaming.

PRIDE vs Valiance & Co
19:00 (BO3)

Przewidywany skład

Przewidywany skład

Piotr „morelz” Taterka Luka „emi” Vuković
Paweł „reatz” Jańczak Đorđe „DJOXiC” Niciforović
Jacek „MINISE” Jeziak Nestor „LETN1” Tanić
Maciek „Luz” Bugaj Nemanja „huNter” Kovač
Tomasz „ToM223” Richter Anel „NENO” Ceković

Mimo niedawnej porażki z AGO reprezentanci PRIDE nadal walczą o triumf w 2. sezonie Skinhub. Jednakże spadli oni do drabinki przegranych, gdzie dziś stoczą swój pojedynek z bałkańskim Valiance & Co. A wbrew pozorom nie musi to być wcale łatwy mecz, bo w ostatnim czasie złożona m.in. z trzech Serbów ekipa pokonała m.in. takie formacje, jak Red Reserve czy też EnVyUs Academy. Również bilans bezpośrednich starć wskazuje, że Jacek „MINISE” Jeziak i spółka mogą mieć pewne problemy z osiągnięciem dziś pozytywnego wyniku. Na ostatnie dziesięć map, jakie PRIDE rozegrało z Valiance (wtedy występującym jeszcze pod nazwą Binary Dragons) pięć zakończyło się triumfem Polaków, zaś pięć padło łupem zawodników z krajów byłej Jugosławii. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że zwycięzca dzisiejszego meczu zmierzy się ze wspomnianym już AGO w wielkim finale Skinhub Season 2.

Rosyjskojęzyczna transmisja z meczu pomiędzy PRIDE a Valiance & Co dostępna będzie na oficjalnym kanale WeKnowHow na Twitchu, który znajduje się pod tym adresem.

AGO Gaming vs Nexus Gaming
21:00 (BO3)

Przewidywany skład

Przewidywany skład

Damian „Furlan” Kisłowski Catalin-Ionut „BTN” Stanescu
Dominik „GruBy” Świderski Adrian „XELLOW” Guta
Michał „snatchie” Rudzki Iulian „iGm” Hagau
Mateusz „TOAO” Zawistowski Costin „jaxi” Vrînceanu
Tomasz „phr” Wójcik Bogdan „nJ” Nicolae

Przed AGO Gaming spotkanie o o wiele niższą stawkę. Podopieczni Mikołaja „miNIr0xa” Michałkówa staną naprzeciwko rumuńskiego Nexus Gaming w ćwierćfinale drugiej edycji Mother Russia. W fazie grupowej Polacy byli niepokonani, radząc sobie z łatwością zarówno z Teamem Kinguin, jak i Vexed Gaming. Tak łatwo nie miało z kolei Nexus, które po porażce z GameAgents ledwo wygrało z Windigo Gaming i awans do play-offów zapewniło sobie dopiero w trzeciej serii starć. Co ciekawe, mimo że Catalin-Ionut „BTN” Stanescu wraz z kolegami, podobnie jak AGO, rywalizowali w ramach 26. sezonu ESEA Premier, to obie drużyny nie miały się jeszcze okazji ze sobą zmierzyć i będzie to ich pierwszy w historii pojedynek.

W momencie pisania tego tekstu nie było informacji na temat potencjalnej transmisji z meczu między AGO Gaming a Nexus Gaming.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

EPL: FaZe w półfinale! HR i Fnatic ćwierćfinalistami

FaZe Clan to pierwsza drużyna, która zapewniła sobie awans do półfinału ESL Pro League Season 6! Europejska ekipa okazała się najlepsza w grupie żółte...