Liga Akademicka

Przed nami ostatnie rozstrzygnięcia fazy grupowej Ligi Akademickiej

Rozgrywki grupowe Ligi Akademickiej dobiegają końca, bowiem już jutro rozpocznie się szósta i zarazem ostatnia kolejka rozgrywek. Jednak zanim poznamy końcową listę uczestników fazy pucharowej, którzy będą walczyć o nagrody o wartości ponad 10 tysięcy złotych, czekają nas ostatnie trzy pojedynki.

Z przyczyn niezależnych od zawodników Medycy z WUM nie będą mogli rozegrać swojego ostatniego starcia w grupie A i są zmuszeni do oddania walkoweru na korzyść Tytanów z Politechniki Łódzkiej. W związku z tym drużyna Michała Kidawy kończy pierwszą fazę Ligi Akademickiej na pierwszym miejscu w swoim zestawieniu. Jutro zobaczymy zatem tylko jeden mecz formacji z grupy B, niemniej jednak będzie to jedno z najważniejszych starć. Pojedynek toczyć będzie się o najlepszą lokatę w koszyku, gdyż zarówno Smoki, jak i Tyranozaury mają obecnie na swoich kontach po dwa zwycięstwa.

W piątek będziemy mogli emocjonować się dwoma spotkaniami, a w pierwszym z nich zobaczymy Koziołki oraz AGHentów. Studenci z Krakowa w zasadzie jest już jedną nogą w play-offach, ale reprezentanci UAM wciąż mają szanse na awans, pod warunkiem, że zwyciężą bez przegrania choćby jednej odsłonie serii. Dzień zakończy mecz Inżynierów z Wilkami. Ci pierwsi mogą podejść do tego pojedynku ze sporą dozą spokoju, bowiem zapewnili sobie już awans do fazy pucharowej, natomiast formacja Tomasza „TheFakeOne’a” Milaniuka koniecznie musi zwyciężyć przynajmniej w jednej rozgrywce, aby znaleźć się w play-offach.

Harmonogram ostatniej kolejki Ligi Akademickiej:

Czwartek, 7 grudnia
18:00 Tytani 2:0
(walkower)
Medycy Grupa A, Bo3
18:30 Smoki vs Tyranozaury Grupa B, Bo3
Piątek, 8 grudnia
18:00  Koziołki vs AGHenci Grupa C, Bo3
20:00 Inżynierzy vs Wilki Grupa D, Bo3

Mecze ostatniej kolejki Ligi Akademickiej będziecie mogli obejrzeć pod tym adresem. Powtórki ze wszystkich poprzednich meczów dostępne są na YouTube. Więcej informacji na temat zmagań znajdziecie na stronie internetowej Ligi Akademickiej oraz na jej profilu na Facebooku.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
scena IEM Katowice Spodek

Poznaj zwycięzców konkursu na bilety na IEM i ESL One - 05.12

Podczas polskiej transmisji z finałów 6. sezonu ESL Pro League odbywa się konkurs, w którym możecie wygrać bilety na ESL One i Intel Extreme Masters K...