Dardoch
fot. Riot Games

Dardoch oficjalnie opuszcza Team Liquid

Nie tak dawno informowaliśmy o tym, że Team Liquid zakontraktował byłego dżunglera Immortals, czyli Jake’a „Xmithie” Puchera. Wtedy niewiadomym było co stanie się z dotychczasowym leśnikiem Liquid – Joshuą „Dardochem” Hartnettem. Dziś organizacja rozwiała wszelkie wątpliwości i oficjalnie ogłosiła, iż kończy współpracę z Amerykaninem.

Dardoch był związany z Teamem Liquid w zasadzie od początku jego profesjonalnej kariery. Od sierpnia 2015 roku Harnett występował w Team Liquid Academy, aby następnie objąć pozycję dżunglera w pierwszym składzie organizacji. Swoją współpracę z Liquid zdecydował się przerwać pod koniec 2016 roku, kiedy to dołączył do Immortals. Joshua i jego kompani nie zdołali awansować do play-offów, czego efektem był jego transfer do Counter Logic Gaming. Dardoch spędził w CLG zaledwie dwa miesiące i został zastąpiony przez Omara „OmarGoda” Amina. Następnie historia zatoczyła koło i Dardoch wrócił do Teamu Liquid.

Ostatnie miesiące były dla Liquid nieprawdopodobnie trudne. Organizacja ciągle borykała się z problemami wewnątrz składu i niejednokrotnie zmieniała jego układ, szukając złotego środka. Niepożądanym rezultatem tych roszad było zajęcie ostatniego miejsca w fazie zasadniczej NA LCS 2018 Summer Split, przez co Liquid musiało walczyć w turnieju barażowym. Na szczęście Dardoch i jego koledzy zdołali obronić miejsce w najbardziej prestiżowej lidze Północnej Ameryki.

Na ten moment nie wiadomo w jakich barwach będziemy mogli oglądać Dardocha w nadchodzącym wielkimi krokami sezonie. Zgodnie z krążącymi w internecie plotkami dżungler jest bliski podpisania kontraktu z Echo Fox, jednakże żadna ze stron nie potwierdziła jeszcze tych informacji.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Liga Akademicka

Przed nami ostatnie rozstrzygnięcia fazy grupowej Ligi Akademickiej

Rozgrywki grupowe Ligi Akademickiej dobiegają końca, bowiem już jutro rozpocznie się szósta i zarazem ostatnia kolejka rozgrywek. Jednak zanim poznamy...