fot. ESL/Bart Oerbekke

EPL: SK, OpTic i Misfits także zagrają w play-offach

SK Gaming to najlepsza drużyna zbioru oznaczonego kolorem czerwonym na finałach 6. sezonu ESL Pro League! Brazylijczycy w pierwszym etapie duńskich zmagań przegrali tylko jeden mecz, zapewniając sobie rozstawienie w półfinale.

Zespół z Ameryki Południowej jest drugim, po FaZe Clanie, który już teraz może być pewny gry w półfinale 6. edycji EPL. SK Gaming w pierwszym etapie turnieju uległo wyłącznie OpTic, zapewniając sobie najwyższą lokatę w swoim zbiorze. Właśnie wspomniana europejska ekipa uplasowała się tuż za Brazylijczykami, zaś trzecie miejsce przypadło w udziale zawodnikom Misfits. Drużyny friberga i [email protected] zobaczymy tym samym w ćwierćfinałach.

Trzy najniższe, niepremiowane awansem do fazy pucharowej miejsca przypadły natomiast w udziale reprezentantom NRG Esports. North i Ninjas in Pyjamas. Wszystkie trzy drużyny pożegnały się tym samym z finałami 6. sezonu ESL Pro League.

Grupa Czerwona
# Drużyna M W P Pkt.
1. SK Gaming 5 4 1 12
2. OpTic Gaming 5 3 2 9
3. Misfits 5 3 2 9
4. NRG Esports 5 2 3 6
5. Ninjas in Pyjamas 5 2 3 5
6. North 5 1 4 4

Kolejne mecze na finałach 6. sezonu ESL Pro League czekają nas w piątek. Własnie wtedy rozegrane zostaną ćwierćfinały, w sobotę dojdzie do półfinałów, a w niedzielę będzie miał miejsce wielki finał. Aktualne informacje na temat zawodów możecie znaleźć w relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Silver Snipers, czyli drużyna CS:GO złożona z seniorów