fot. PGL

AGO w finale Skinhub Season 2, PACT walczy w ESL Major League Winter 2017

Kolejny dzień to kolejne mecze polskich drużyn na międzynarodowej arenie. W czwartkowy wieczór będziemy mieli okazję zobaczyć w akcji reprezentantów AGO Gaming oraz PACT, którzy rywalizują odpowiednio w Skinhub Season 2 oraz ESL Major League Winter 2017.

AGO Gaming vs Valiance & Co
18:00 (BO5)

Przewidywany skład

Przewidywany skład

Damian „Furlan” Kisłowski Luka „emi” Vuković
Dominik „GruBy” Świderski Đorđe „DJOXiC” Niciforović
Michał „snatchie” Rudzki Nestor „LETN1” Tanić
Mateusz „TOAO” Zawistowski Nemanja „huNter” Kovač
Tomasz „phr” Wójcik Anel „NENO” Ceković

Wszyscy liczyliśmy na powtórkę niedawnego starcia między AGO Gaming i PRIDE, niestety jednak Jacek „MINISE” Jeziak i spółka polegli wczoraj w starciu z bałkańskim Valiance & Co. Dlatego też to właśnie zespół złożony z trzech Serbów, Bośniaka i Macedończyka stanie naprzeciwko wicemistrzów Polski w wielkim finale Skinhub Season 2. Co ciekawe, obie formacje miały już okazję zmierzyć się ze sobą w tej edycji zawodów i wtedy bez większych problemów po wygraną sięgnęli podopieczni Mikołaja „miNIr0xa” Michałkowa. Także bilans bezpośrednich pojedynków przemawia na korzyść AGO – po raz ostatni nadwiślańska ekipa przegrała z zawodnikami z byłej Jugosławii jeszcze w lipcu tego roku i od tego czasu aż sześciokrotnie okazała się od nich lepsza. Warto zaznaczyć, że zwycięzca wielkiego finału wzbogaci się o 6 tysięcy dolarów, zaś pokonany będzie musiał zadowolić się połową tej sumy.

Polskojęzyczna transmisja z meczu pomiędzy AGO Gaming a Valiance & Co dostępna będzie na prywatnym kanale Piotra „izaka” Skowyrskiego na Twitchu, który znajduje się pod tym adresem.

PACT vs KPI Gaming
20:00 (BO3)

Przewidywany skład

Przewidywany skład

Krystian „fALE” Kubas Omar „arki” Chakkor
Kamil „pekson” Płachta Victor „xikii” García
Piotr „p1jo” Blok Miguel „exerz” Marín
Krystian „mausi” Szczepaniak Peter „shhhack” Belej
Tomasz „exhie” Tuszko Michal „EMENK” Belej

Zimowa edycja ESL Major League jak dotychczas układała się dla PACT bardzo dobrze. Polska ekipa bez większych problemów przebrnęła przez kolejne etapy zmagań i to mimo konieczności gry ze zmiennikiem. Zresztą, także i dziś Tomasz „exhie” Tuszko zajmie miejsce pożegnanego niedawno Pawła „milla” Nosewicza i wspomoże drużynę w półfinałowym meczu przeciwko KPI Gaming. Hiszpańsko-słowacki skład poradził sobie wcześniej zarówno z Niemcami z Berzerk, jak i Szwedami z ggrabb, trudno jednak nie odnieść wrażenia, że byli to rywale słabsi od PACTu. Równolegle w tym samym czasie w drugiej parze 1/2 finału walczyć ze sobą będą francuskie BerZerKers eSport oraz serbskie Squared eSports.

Polskojęzyczna transmisja z meczu pomiędzy PACT a KPI Gaming będzie na oficjalnym kanale DMGZ TV na Twitchu, który znajduje się pod tym adresem.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
rallen kinguin

AGO i Kinguin w jednej grupie na LOOT.BET Nations Elite Esports Cup

Zawodnicy AGO Gaming i Teamu Kinguin trafili do jednej grupy w internetowych zawodach LOOT.BET Nations Elite Esports Cup, których pula nagród wyniesie...