fot. Simon Bjerre

Bubski opuszcza Fragsters

Po nieco ponad dwóch miesiącach testów Fragsters zdecydowało się zrezygnować z usług Lucasa „Bubskiego” Andersena. 19-latek był zawodnikiem duńskiej formacji od września tego roku i  w tym czasie wystąpił z nią na kilku imprezach.

Andersen to jeden z graczy, którzy jesienią zostali bez drużyny po tym, jak Nicolai „HUNDEN” Petersen postanowił rozwiązać undefined i dołączyć do ALTERNATE aTTaX. Jednakże Bubski nie pozostał bezrobotny zbyt długo, bo już pod koniec września zgłosiło się po niego Fragsters, gdzie miał zająć miejsce Dennisa „sycrone’a” Nielsena. Niedawno mogliśmy oglądać go w barwach skandynawskiej ekipy podczas europejskich finałów WESG, gdzie jednak ani jemu, ani jego kolegom nie udało się wywalczyć awansu.

Mój czas we Fragsters dobiegł końca i szkoda, że zakończył się właśnie w ten sposób – przyznał Duńczyk za pośrednictwem mediów społecznościowych. – Ciężko jednak jest się wpasować w drużynę, w której znajduje się już rdzeń złożony z czterech graczy. Ponownie zatem stałem się wolnym zawodnikiem – dodał.

W tej sytuacji skład Fragsters prezentuje się następująco:

  • Martin „stavn” Lund
  • Jacob „dragonfly” Lund
  • Nicolai „torben” Amorim
  • Magnus „fr0slev” Frøslev
  • Kenneth „DKN” Goldy – trener
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

AGO w finale Skinhub Season 2, PACT walczy w ESL Major League Winter 2017

Kolejny dzień to kolejne mecze polskich drużyn na międzynarodowej arenie. W czwartkowy wieczór będziemy mieli okazję zobaczyć w akcji reprezentantów A...