fot. Blizzard/Robert Paul

OWL: Pierwszy dzień pre-sezonu za nami. Seoul Dynasty gromi Shanghai Dragons

A więc rozpoczęło się. Po wielu miesiącach Overwatch League wreszcie wystartowało, chociaż na razie tylko w formie pre-sezonu. Minionej nocy mieliśmy okazję po raz pierwszy zobaczyć w akcji m.in. San Francisco Shock oraz Los Angeles Valiant.

To właśnie ci pierwsi mieli pierwszego dnia ręce pełne roboty, gdyż musieli rozegrać aż dwa mecze i to z rzędu. Najpierw Andreas „Nevix” Karlsson i spółka po czterech wyrównanych mapach ograli Florida Mayhem, by następnie ulec Los Angeles Valiant. Prawdziwy pokaz umiejętności dali jednak reprezentanci Seoul Dynasty, typowani na głównych kandydatów do mistrzostwa pierwszego sezonu. Byli gracze Lunatic-Hai kompletnie zdemolowali bowiem Chińczyków z Shanghai Dragons, pokonując ich aż 4:0!

Komplet wyników pierwszego dnia prezentuje się następująco:

7 grudnia
01:00 Florida Mayhem 1:3 San Francisco Shock
Dorado 1:2
Anubis 3:4
Oaza 1:2
Eichenwalde 1:2
03:00 Los Angeles Valiant 3:2 San Francisco Shock
Junkertown 3:2
Horyzont 2:3
Ilios 1:2
Numbani 5:4
Wieża Lijang 2:1
05:00 Seoul Dynasty 4:0 Shanghai Dragons
Dorado 3:2
Anubis 4:3
Oaza 2:0
Eichenwalde 3:1

Overwatch League powróci już w nocy z czwartku na piątek. Jako pierwsi na serwerze pojawią się zawodnicy Los Angeles Gladiators i London Spitfire, później zaś dołączą do nich m.in. Houston Outlaws. Dzisiejszy harmonogram wygląda tak:

7 grudnia
23:00 Los Angeles Gladiators vs London Spitfire BO4
8 grudnia
01:00 Dallas Fuel vs Houston Outlaws BO4
03:00 New York Excelsior vs Boston Uprising BO4

Przypomnijmy, że pierwszy sezon Overwatch League wystartuje już 10 stycznia przyszłego roku i potrwa do 16 czerwca. Miesiąc później rozegrane zostaną natomiast play-offy, których zwycięzca zgarnie główną nagrodę w wysokości aż miliona dolarów.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

EPL: Overpass najpopularniejszą mapą fazy grupowej, chelo najskuteczniejszym graczem

Po 30 meczach fazy grupowej finałów 6. sezonu ESL Pro League poznaliśmy wszystkich uczestników fazy pucharowej. Jako że dziś mamy dzień przerwy od roz...