Splyce kaSing
fot. Splyce.gg

kaSing kompletuje skład Splyce na sezon 2018

Ostatni członek Splyce na sezon 2018 został ogłoszony. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami będzie nim Raymond „kaSing” Tsang, grający na pozycji supporta. Brytyjczyk wraca do gry w EU LCS po rocznej przerwie, podczas której walczył w Challenger Series.

kaSinga możemy kojarzyć między innymi z gry w H2k-Gaming oraz Team Vitality. Z pierwszą z wymienionych zespołów w roku 2016 dwukrotnie zajął trzecie miejsce europejskich rozgrywek oraz wywalczył sobie awans na Worlds. Po porażce na Mistrzostwach Świata Tsangiem zainteresował się TSM, z którym wystąpił w San Jose w ramach 10. sezonu Intel Extreme Masters. Ostatecznie amerykańska formacja postawiła na Borę „Yellowstara” Kima, a Brytyjczyk wrócił na Stary Kontynent. Mimo iż jego kariera nieco przygasła, kaSing będzie miał okazję do udowodnienia, że nie należy go jeszcze skreślać.fot. Riot Games
Jestem bardzo podekscytowany możliwością gry z kaSingiem. Znam go, jego osobowość oraz styl gry i sądzę, że mamy wiele wspólnego i będziemy dobrze współpracować zarówno w grze, jak i poza nią. Jest uzdolniony mechanicznie i ma dobrą wiedzę o grze oraz shotcalling. Nie mogę się doczekać występów z moim nowym wspierającym.

Kasper „Kobbe” Kobberup, marksman Splyce


Skład Splyce na EU LCS 2018
Top Andrei “Odoamne” Pascu
Jungle Andrei „Xerxe” Dragomir
Mid Yasin „Nisqy” Dinçer
Bot Kasper „Kobbe” Kobberup
Support Raymond „kaSing” Tsang
Trener Peter Dun

Cały skład Splyce prezentuje się bardzo dobrze „na papierze”. Pod banderą „Węży” zagra aż trzech zawodników, którzy przynajmniej raz wystąpili na Worlds, a do tego dochodzą gracze doświadczeni na innych scenach z różnych zakątków globu. Z pewnością jest to formacja, która może sporo namieszać w europejskim rankingu.

Więcej o dołączeniu kaSinga do Splyce przeczytacie w oficjalnym oświadczeniu organizacji.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

SK Gaming mistrzem szóstego sezonu ESL Pro League!

Czterech map potrzebował wielki finał ESL Pro League do rozstrzygnięcia. Ostatecznie na najwyższym stopniu podium stanęło SK Gaming, które wygrało 3:1...