fot. Bethesda

Grudniowa aktualizacja Quake Champions przyniesie m.in. nowego bohatera i nową mapę

Już w czwartek na wszystkich miłośników Quake Champions czeka nie lada gratka. To właśnie tego dnia na serwerach pojawi się kolejna aktualizacja wprowadzająca do gry wiele nowości, z których najważniejsze to nowy bohater, nowa mapa oraz tryb rankingowy.

Od 14 grudnia w produkcji pojawi się Keel – cyborg znany z Quake III Arena oraz Quake Live, który posiadł szczególną wprawę w zasypywaniu swoich rywali gradem granatów. Posiadacze edycji „Champions Pack” będą mogli skorzystać z usług nowej postaci od razu po jej oficjalnym dodaniu, z kolei gracze, którzy korzystają na co dzień z nieodpłatnej wersji Quake Champion, będą mogli wykupić dostęp do herosa za pomocą wewnętrznej waluty.

Na tym nie koniec nowinek. Czwartkowy update wprowadzi także mapę Vale of Pnath przeznaczoną dla trybu Duel. Ponadto w ostatniej odsłonie Quake’a pojawią się z dawna wyczekiwane mecze rankingowe, zaś wszyscy użytkownicy będą mogli modyfikować swoje celowniki wedle własnych upodobań. Oczywiście nie mogło zabraknąć również elementów nawiązujących do zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pompa powalczy o triumf w CEVO Main Season 13. Dziś zagra także PRIDE

Przed AGO Gaming mecz w ramach Nations Elite Esports Cup (więcej tutaj). To jednak nie jedyna polska ekipa, którą zobaczymy dziś w akcji. Swoje spotka...