fot. DreamHack/Adela Sznajder

refrezh będzie testowany przez Fragsters

Wygląda na to, że przynajmniej na razie Fragsters zakończyło poszukiwania piątego zawodnika. Zwolnione niedawno miejsce przypadło bowiem w udziale Ismailowi „refrezhowi” Aliemu, który w najbliższym czasie będzie testowany przez duńską formację.

Skład Fragsters pozostawał niekompletny od 7 grudnia. To właśnie wtedy oficjalnie zakończono współpracę z Lucasem „Bubskim” Andersenem, który przez dwa ostatnie miesiące był sprawdzany przez ekipę ze Skandynawii, ale ostatecznie nie zdobył uznania w oczach jej członków. O losie 19-latka przesądziły zapewne m.in. nieudane europejskie finały WESG 2017.

Z kolei dla refrezha będzie to powrót do profesjonalnej gry po ponad miesiącu przerwy. Przypomnijmy, że na początku listopada nastolatek został odsunięty od składu Tricked, zaś w jego miejsce zatrudniono wówczas Simona „snedkera” Snedkera. Co ciekawe, Ali nie będzie musiał czekać na debiut w nowych barwach zbyt długo – swój pierwszy mecz pod banderą Fragsters rozegra on już dziś o godzinie 19:00. Właśnie wtedy jego drużyna zmierzy się z rumuńskim XPC Gaming w fazie grupowej OZ Cup.

W tej sytuacji skład Fragsters prezentuje się następująco:

  • Martin „stavn” Lund
  • Jacob „dragonfly” Lund
  • Nicolai „torben” Amorim
  • Magnus „fr0slev” Frøslev
  • Ismail „refrezh” Ali – testy
  • Kenneth „DKN” Goldy – trener
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Memento znów przywdział barwy Teamu ROCCAT

Wczoraj poznaliśmy pierwszego reprezentanta Teamu ROCCAT, który będzie występował w barwach tej formacji podczas EU LCS 2018. Organizacja zdecydowała...