fot. ESL

Damie i Milosz93 zagrają na FUT Champions Cup w Barcelonie

Damian „Damie” Augustyniak i Miłosz „milosz93” Bogdanowski już pod koniec stycznia wezmą udział w pierwszym tak dużym turnieju w FIFA 18. Zawody FUT Champions Cup w Barcelonie będą pierwszym przystankiem na drodze do mistrzostw świata, FIFA eWorld Cup 2018. O 200 000 dolarów oraz szesnaście miejsc premiowanych awansem do kolejnej fazy cyklu zagra 128 zawodników.

Brązowy medalista oraz zwycięzca ostatnich Mistrzostw Polski w FIFA otrzymali potwierdzenie zaproszenia do Barcelony na podstawie ich ostatnich, listopadowych wyników w rozgrywkach online. Obaj zajmowali wysokie lokaty w globalnym rankingu FUT Champions. Turniej w Barcelonie rozgrywany będzie na dwóch platformach: Xbox One i PlayStation 4. Z obu do czerwcowych Global Series Playoffs awansuje po ośmiu zawodników, a tam już tylko krok będzie dzielił uczestników od udziału w oficjalnych mistrzostwach świata.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Liga Akademicka

Startuje konkurs na najlepszą akcję fazy zasadniczej Ligi Akademickiej

Liga Akademicka w League of Legends już dziś wchodzi w fazę finałową. Na placu boju pozostało osiem drużyn, które w ciągu najbliższych tygodni będą wa...