fot. Legia Warszawa

Piłkarska Gwiazdka Gaming, czyli turniej FIFA z udziałem czołowych zawodników z Polski

Dzisiaj w Hali Sportowej Częstochowa odbędzie się turniej Piłkarska Gwiazdka Gaming. Szesnastu graczy FIFA 18 z czołówki naszej rodzimej sceny powalczy o nagrody z puli 7 500 złotych.

Uczestnicy zostaną podzieleni na cztery grupy, z których do fazy pucharowej awansuje po dwóch najlepszych zawodników. Spotkania w drugim etapie rozgrywek rozegrane zostaną w drabince pojedynczej eliminacji. Co warte odnotowania, każdy z graczy będzie mógł zagrać danym zespołem tylko raz.

W Piłkarskiej Gwiazdce udział weźmą między innymi  Miłosz „milosz93” Bogdanowski z Legii Warszawa, reprezentujący barwy Illuminar Gaming Bartosz „Bartas” Tritt, a także gracze spod bandery ALSEN-Teamu — Marcin „mrn” Sczes oraz Bartosz „bejott” Jakubowski. Nie zabraknie także zawodników Piasta Gliwice, Wisły Płock i Pompa Teamu.

Według planu, rozgrywki rozpoczną się o 16:00 i potrwają cztery godziny. Za komentarz odpowiedzialny będzie Jarek „Rdk” Radzio, który był również pomysłodawcą turnieju. Transmisja dostępna będzie tutaj.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Rozesłano zaproszenia na eliminacje do IEM Katowice w Azji i Oceanii

Na trzy miesiące przed startem Intel Extreme Masters Katowice 2018 poznaliśmy więcej szczegółów na temat eliminacji zorganizowanych w Azji oraz Oceani...