OpTic_LoL
fot. twitter.com/OpTicLoL

OpTic Gaming ujawniło reprezentantów swojej akademii

Nadchodzący wielkimi krokami wiosenny split północnoamerykańskich rozgrywek zdecydowanie przyprawia entuzjastów o dreszcze. Organizacje wciąż prześcigają się w zbrojeniach i bez przerwy szokują nowymi nabytkami, nawet w kwestiach swoich akademii. Tym razem swoim drugim składem pochwaliło się OpTic Gaming, które postawiło na w większości nieznane i młode talenty.

Na górnej alejce OpTic Academy zobaczymy Nishipa „Dhokla” Doshi’ego, który ostatni rok spędził występując dla Sin Gaming w Oceanic Pro League. Środek obejmie Cristian „Palafox” Palafox, który pojawił się w ubiegłorocznych Scouting Grounds NA, lecz wcześniej nie grał dla żadnej organizacji. Podobnie jest w przypadku wspierającego akademii OpTic, czyli Oliviera „Wintera” Lapointe, bowiem przed Scouting Grounds mało kto wiedział o jego istnieniu. U jego boku na dolnej alejce zagra Andrew „AndyBendy” Forman. Ten zawodnik jest jednak kompletną niewiadomą, gdyż dotychczas nie pokazał się w żadnej drużynie.

Najbardziej doświadczonym zawodnikiem akademii OpTic Gaming wydaje się być Kadircan „Kadir” Mumcuoğlu. Młodego Holendra można kojarzyć chociażby z występów w tureckiej lidze, gdzie przewijał się przez takie organizacje jak Beşiktaş, czy też ÇİLEKLER. Oprócz tego dżungler próbował także swoich sił europejskim Challenger Series, lecz nie odniósł większego sukcesu. 

Skład OpTic Gaming Academy
Top Niship „Dhokla” Doshi
Jungle Kadircan „Kadir” Mumcuoğlu
Mid Cristian „Palafox” Palafox
ADC Andrew „AndyBendy” Forman
Support Olivier „Winter” Lapointe
Trener Andrew „Veritas” Cooley

OpTic Academy znacząco różni się od innych formacji w Academy League pod względem ogólnego doświadczenia graczy. Znaczna większość akademii posiadaj przynajmniej jednego weterana profesjonalnej sceny na swoim pokładzie, podczas gdy OpTic złożyło skład z wciąż nieokrzesanych zawodników. Dodatkowo pieczę nad całym składem sprawować będzie nieznany dotąd trener Andrew „Veritas” Cooley.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Cztery drużyny powalczą dziś o awans do ESL Pro League. Wśród nich AGO

Rok 2018 rozpoczynamy od decydujących spotkań ESEA Premier Season 26. To właśnie dziś poznamy dwie formacje – jedną z Europy oraz jedną z Ameryki Półn...