Thal i Blossom dołączają do SKT T1 na tydzień przed startem LCK

Wiosenne rundy wszystkich profesjonalnych rozgrywek sezonu 2018 w League of Legends wystartują już za nieco ponad tydzień. Składy każdej z uczestniczących drużyn w zasadzie są już dopięte na ostatni guzik, niemniej jednak do formacji aktualnych wicemistrzów świata, czyli SK telecom T1, dołączyli dziś dwaj nowi zawodnicy – Park „Thal” Kwon-hyuk oraz Park „Blossom” Beom-chan.

Po odejściu Heo „Huniego” Seung-hoona ze składu większość entuzjastów LCK spodziewała się, że to Park „Untara” Ui-jin będzie pełnił funkcję podstawowego toplanera SKT T1, bez konieczności walki o miejsce w wyjściowym składzie. Włodarze SKT zdecydowali jednak, że znów zmuszą swoich podopiecznych do większych starań i zatrudnili drugiego zawodnika górnej alejki oraz drugiego dżunglera. Najwidoczniej o swoją pozycję w drużynie Untara walczyć będzie musiał z Thalem, który dotychczas aktywnie występował wyłącznie w letnim splicie europejskiego Challenger Series, gdzie ostatecznie nie zdołał uzyskać promocji do turnieju barażowego.

W podobnej sytuacji do Untary znalazł się także Kang „Blank” Sun-gu, który na swoich plecach będzie czuł oddech Blossoma. Młody dżungler do tej pory nie występował w żadnej poważnej lidze i nie miał nawet okazji być zmiennikiem w profesjonalnych organizacjach. Skauci SK telecom T1 najprawdopodobniej zauważyli Blossoma podczas południowokoreańskich rozgrywek KeG Championship, gdyż był on członkiem drużyny reprezentującej Seul.

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ghost i Rogue bliżej powrotu do ESL Pro League

Zakończyła się pierwsza runda rywalizacji w północnoamerykańskich barażach o ESL Pro League Season 7. Swoje mecze wygrali zawodnicy Rogue i Ghost Gami...