PraY
fot. Riot Games

Skład Longzhu pozyskany przez nowego właściciela – Kingzone

Mistrzowie letniej rundy LCK zeszłego sezonu trafili pod skrzydła nowego pracodawcy. Skład do niedawna znany jako Longzhu Gaming od teraz będzie nosił miano Kingzone DragonX. Właścicielem formacji została chińska agencja sportowa Kingzone.

Zmiana właściciela została wymuszona wskutek wykupienia Longzhu TV przez Suning w listopadzie zeszłego roku. Ponieważ Suning posiada już skład w rozgrywkach LPL (Suning Gaming), nie może mieć drużyny występującej w najbardziej prestiżowych południowokoreańskich rozgrywkach LoL-a. W efekcie PraY i kompani musieli znaleźć nowego pracodawcę, którym został Kingzone.

Właściciel Longzhu poinformował w oświadczeniu (którego przetłumaczoną treść możecie znaleźć pod tym adresem), że w KZ nie dojdzie do zmian ani w wyjściowej piątce, ani w sztabie szkoleniowym. Ponadto zawodnicy będą streamować na platformie Longzhu TV.

Ekipa Peanuta rozpocznie walkę pod banderą nowej organizacji już 16 stycznia. Ich rywalem w meczu otwarcia nowego sezonu LCK będzie druga z nowych twarzy w LCK – KSV eSports, które pod koniec listopada wykupiło skład Samsung GALAXY.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Cloud Flight – pierwszy bezprzewodowy headset od HyperX

Od zeszłego roku HyperX konsekwentnie powiększa swoje zaplecze sprzętowe, oferując graczom coraz więcej produktów. Mimo że największą różnorodność dos...