fot. informacja prasowa

Lioncast prezentuje gamingowe myszki dla fanów gier FPS i MMO

Lioncast, niemiecki producent sprzętu gamingowego nie zwalnia tempa. Po polskiej premierze marki, która miała miejsce podczas Poznań Game Arena 2017, i prezentacji słuchawek LX50, nadszedł czas na wprowadzenie do sprzedaży dwóch modeli myszek dla graczy – LM20 i LM30. Urządzenia charakteryzują się bardzo precyzyjnym sensorem o wysokiej rozdzielczości oraz dużą liczbą programowalnych przycisków.

Komfort i precyzja

LM20 to ergonomiczna myszka gamingowa, wyprofilowana dla osób praworęcznych.  Idealnie dopasowuje się do dłoni bez znaczenia, czy użytkownik preferuje uchwyt całą ręką, czy tylko opuszkami palców. Została wykonana z wysokiej jakości materiałów, które mogą służyć przez długie lata. Urządzenie wyposażono w 12 przycisków, z czego 11 można dowolnie zaprogramować. Za ich działanie odpowiadają uznane wśród graczy przełączniki Omron o żywotności przewidzianej na 50 milionów kliknięć. Najważniejszy element myszki stanowi laserowy sensor Avago 9800, który pracuje w rozdzielczości nawet do 16 400 DPI. Gracz może dostosować tę wartość do swoich preferencji za pomocą przycisków umieszczonych na obudowie w łatwo dostępnym miejscu. O aktualnym poziomie rozdzielczości poinformują go świecące diody LED. Dzięki częstotliwości próbkowania na poziomie 1000Hz, każdy ruch zostanie bezproblemowo zarejestrowany, nawet w czasie dynamicznej rozgrywki, a czas reakcji kursora na komputerze będzie minimalny.

Wiele przycisków do zaprogramowania

Lioncast pomyślał również o graczach lubujących się w grach typu MMO, RPG i MOBA. Myszka LM30 to idealna propozycja właśnie dla nich. Wszystko za sprawą 19 w pełni programowalnych przycisków, z których aż 12 umieszczono na lewym boku urządzenia. Gracze bez problemu przypiszą do nich najważniejsze czary, zaklęcia, komendy i makra, których używają w ulubionych grach. Da to przewagę nad graczami korzystającymi z tradycyjnych kombinacji klawiszy na klawiaturze, która może zadecydować o zwycięstwie. Podobnie jak model LM20, LM30 korzysta z sensora Avago 9800 o rozdzielczości 16 400 DPI i czasie reakcji 1ms oraz przełączników Omron. To, co wyróżnia myszkę niemieckiego producenta wśród konkurencji, to bardzo atrakcyjna cena.

Możliwość personalizacji

Oba modele posiadają solidny kabel w oplocie oraz zestaw 8 ciężarków, które idealnie dopasowują wagę urządzenia do potrzeb gracza. Pomocne oprogramowanie umożliwi zarządzanie profilami, regulację rozdzielczości sensora, zmianę kolorów i trybu podświetlenia LED oraz zaprogramowanie poszczególnych przycisków.

Myszki Lioncast są dostępne w sklepach z akcesoriami i sprzętem komputerowym w cenie już od 186 zł.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Oficjalnie: dev1ce jednak zagra na ELEAGUE Major Boston 2018!

Wcześniejsze obawy okazały się niepotrzebne – Nicolai "dev1ce" Reedtz jednak będzie mógł wystąpić na ELEAGUE Major Boston 2018! Oznacza to, że Duńczyk...