Team Kinguin
fot. Team Kinguin

Kinguin zaproszone do zamkniętych kwali. do ESL One w Katowicach!

Organizatorzy ESL One Katowice 2018 nie przeszli obojętnie obok ostatnich znakomitych rezultatów Teamu Kinguin osiąganych na najważniejszych turniejach Dota 2 i postanowili zaprosić w pełni polską formację do zamkniętych eliminacji. Rodzima drużyna zmagania o miejsce na katowickim Majorze rozpocznie już za dwa dni!

W zamkniętych europejskich kwalifikacjach do zawodów, które zaplanowano na ostatni weekend lutego, weźmie udział w sumie dwanaście zespołów. Cztery drużyny z otwartych eliminacji i cztery zaproszone zmierzą się w pierwszej rundzie turnieju. Następnie do rywalizacji dołączą Team Kinguin, PENTA Sports, Planet Dog i OG, które zostały rozstawione w ćwierćfinałach. Co warto zaznaczyć, wyłącznie triumfator całych kwalifikacji zapewni sobie awans na zmagania w stolicy województwa śląskiego.

Harmonogram zamkniętych europejskich eliminacji do ESL One Katowice 2018 przedstawia się następująco:

  • 9 stycznia – Round of 12
  • 10 stycznia – ćwierćfinały (mecz Teamu Kinguin o 17:00)
  • 11 stycznia – półfinały
  • 12 stycznia – wielki finał

Pełną listę drużyn zaproszonych do zamkniętych kwalifikacji do ESL One Katowice 2018 możecie znaleźć tutaj. Przypominamy, że główny turniej odbędzie się 20-25 lutego, a jego pula nagród wyniesie 1 000 000 dolarów. Niektóre rodzaje biletów na to wydarzenie nadal możecie kupić na stronie ticketmaster.pl.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

AGO pnie się w górę rankingu HLTV. PRIDE wyprzedziło Kinguin!

Niedawna wygrana AGO Gaming w ESEA Season 26 Global Challenge znalazła swoje odzwierciedlenie w najnowszym notowaniu rankingu HLTV. Polska formacja aw...