Fnatic Bwipo
fot. fnatic.com

Bwipo dołącza do Fnatic jako rezerwowy toplaner

Choć wydawało się, że poznaliśmy ostateczny wygląd składu Fnatic na nadchodzący sezon EU LCS 2018, to brytyjska organizacja odsłoniła kolejne karty. Pomarańczowo-czarni poinformowali o dołączeniu do drużyny Gabriëla „Bwipo” Rau jako rezerwowego toplanera. Pod okiem sztabu szkoleniowego i głównego gracza górnej linii, Paula „sOAZa” Boyera, Belg będzie miał okazję do rozwoju swoich umiejętności.

Bwipo ma za sobą pewne doświadczenie w grze na profesjonalnej scenie LoL-a. W przeszłości reprezentował barwy m. in. tureckiego Dark Passage oraz rosyjskiego RoX. Pod banderą DP Belg miał okazję wystąpić również podczas Intel Extreme Masters Gyeonggi 2016. Choć nie udało mu triumfować w żadnym z turniejów, Fnatic dostrzegło w nim obiecującego zawodnika.


fot. Fnatic

(…)Jako rezerwowy będę starał się dzielić moją wiedzą z drużyną i czerpać z ogromnego zasobu doświadczenia, jakie zdobyli gracze.

Dziękuję Fnatic za tę okazję i z niecierpliwością czekam, aby spełnić oczekiwania swoje oraz organizacji.

Gabriël „Bwipo” Rau


Skład Fnatic na EU LCS 2018
Top Paul „sOAZ” Boyer
Jungle Mads „Broxah” Brock-Pedersen
Mid Rasmus „Caps” Winther
Bot Martin „Rekkles” Larsson
Support Zdravets „Hylissang” Galabov
Top (rezerwowy) Gabriël „Bwipo” Rau
Trener Dylan Falco

Więcej o dołączeniu Bwipo do Fnatic przeczytacie w oficjalnym oświadczeniu organizacji.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ghost i Rogue zachowały swoje miejsca w ESL Pro League

Minionej nocy wyjaśniły się wszelkie wątpliwości co do listy uczestników 7. sezonu północnoamerykańskiej dywizji ESL Pro League. Zgodnie z oczekiwania...