fot. ESL/Helena Kristiansson

MonteCristo i Semmler wśród komentatorów Overwatch League

Czas dzielący nas od startu inauguracyjnego sezonu Overwatch League można już spokojnie liczyć nie w dniach, a godzinach. Wobec tego Blizzard postanowił podzielić się z nami nazwiskami ekspertów i komentatorów, którzy umilą nam transmisje ze wszystkich spotkań nadchodzących rozgrywek. A trzeba przyznać, że w gronie tym nie brakuje znanych osobistości.

Amerykański producent wyraźnie nie żałował pieniędzy na obsadę casterską, dzięki czemu podczas OWL będziemy mogli usłyszeć komentarz od osób takich, jak Christopher „MonteCristo” Mykkles, Erik „DoA” Lonnquist czy też Auguste „Semmler” Massonnat. Dwaj pierwsi przez wiele lat kojarzeni byli z League of Legends, trzeci natomiast jeszcze do niedawna stanowił jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów CS:GO. Generalnie lista nie różni się przesadnie od tej, którą poznaliśmy przy okazji pre-sezonu, doszło jednak kilka nowych osób, wśród których warto wspomnieć o byłym graczu Rogue i Misfits, Jonathanie „Reinforce” Larssonie, oraz Alberto „Crumbzie” Rengifo, który w LoL-u reprezentował barwy Teamu Dignitas.

Pełna lista komentatorów i ekspertów prezentuje się następująco:

 • Prowadzący:
  Chris „Puckett” Puckett
  Salome „Soe” Gschwind-Penski
 • Analitycy:
  Jonathan „Reinforce” Larsson
  Alberto „Crumbz” Rengifo
  Brennon „Bren” Hook
  Josh „Sideshow” Wilkinson
 • Komentatorzy:
  Christopher „MonteCristo” Mykkles
  Erik „DoA” Lonnquist
  Mitch „Uber” Leslie
  Matt „Mr X” Morello
  Auguste „Semmler” Massonnat
  Robert „hexagrams” Kirkbride

Overwatch League startuje już 10 stycznia. Udział w rozgrywkach weźmie w sumie dwanaście drużyn, które przez kolejne miesiące będą walczyć między sobą o łączną pulę nagród w wysokości 3,5 miliona dolarów. Wielki finał fazy play-off zaplanowano na 28 lipca i to właśnie wtedy poznamy mistrzów pierwszego sezonu.

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Dyrektor Na`Vi: Negocjacje dotyczące transferu electronica były najtrudniejszymi w mojej karierze

Po wielu perturbacjach i przeciągających się negocjacjach Natus Vincere dopięło wreszcie swego w listopadzie minionego roku. Wschodnioeuropejska forma...