fot. ESL/Bart Oerbekke

Turniej CROSSFIRE IEM Expo Invitational ponownie odbędzie się w Katowicach!

Drugi rok z rzędu CROSSFIRE pojawi się na IEM Expo z turniejem, który ściągnie do katowickiego Międzynarodowego Centrum Kongresowego czołowe drużyny z całego świata.

Podczas drugiego weekendu zbliżającego się wielkimi krokami wydarzenia cztery zespoły będą rywalizowały o nagrody z puli 30 000 dolarów. W zmaganiach, które zaplanowano na 3 marca, udział wezmą dwaj przedstawiciele Europy oraz zespoły z Chin i Wietnamu.

Reprezentantów Starego Kontynentu wyłonią otwarte kwalifikacje rozgrywane na platformie ESL Play. Na katowickie zawody dostaną się zwycięzca finału stycznia cyklu Go4Crossfire oraz drużyna, która we wszystkich zmaganiach spod szyldu Go4 w tym miesiącu zgromadzi najwięcej punktów rankingowych.

Walcz o udział w CROSSFIRE IEM Expo Invitational 2018!

Cieszymy się, że wracamy do Europy z drugą edycją turnieju CROSSFIRE IEM Expo Invitational – powiedział Smilegate CROSSFIRE esports head Brad Yeo. – ESL to jeden z liderów branży esportowej i chcemy kontynuować naszą współpracę, by tworzyć więcej esportowych zmgań CROSSFIRE na całym świecie.

Więcej informacji na temat zaproszonych drużyn, otwartych kwalifikacji oraz harmonogramu CROSSFIRE IEM Expo Invitational 2018 znajdziecie na oficjalnej esportowej stronie CROSSFIRE.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Oficjalnie: fREAKAZOiD nie jest już graczem Echo Fox

Prowadzona przez Echo Fox dywizja Counter-Strike: Global Offensive od końcówki 2016 roku pozostaje martwa. Mimo to przez cały ten czas nadal ważna poz...