fot. ESL/Adela Sznajder

FalleN: Nawet w pełnym składzie na Majorze byłoby bardzo trudno

Ze względu na zasady Valve na najbliższym Majorze SK Gaming nie wystąpi w pełnym składzie. Brazylijska formacja podczas amerykańskich zawodów zagra z João „felpsem” Vasconcellosem, który członkiem jej podstawowego składu był od lutego do października 2017 roku.

Gabriel „FalleN” Toledo nie ma jednak wątpliwości, że nawet gdyby SK mogło zagrać z Ricardo „boltzem” Prassem, to przed jego zespołem i tak stałoby bardzo trudne zadanie, o czym kapitan zespołu mówi na łamach oficjalnej strony niemieckiej organizacji.

fox świetnie się sprawdził, gdy z nim wystąpiliśmy (na Majorze – red.) i mogliśmy nawet wygrać zmagania. Tak jak na każdym innym turnieju tej rangi rywalizacja stoi na wysokim poziomie, więc nawet w pełnym składzie byłoby bardzo trudno. Wierzymy w to, że felps świetnie sobie poradzi, jak i w to, że możemy wygrać zawody w Bostonie, jeśli zagramy najlepiej jak potrafimy — powiedział kapitan SK.

Brazylijska formacja do rywalizacji o swój trzeci mistrzowski tytuł na Majorze włączy się 19 stycznia, kiedy to rozpocznie się „faza nowych legend”. Wcześniej FalleN i prawie wszyscy jego kompani przebywać będą w gaming housie w Los Angeles, skąd będą się przygotowywać się do zawodów. Wyjątkiem będzie felps, który z drużyną podczas kilku sesji trenował będzie wyłącznie przez internet.

Zmagania w ramach ELEAGUE Major Boston 2018 wystartują już w najbliższy piątek. Na nadchodzący weekend zaplanowano fazę nowych pretendentów, następnie 19-22 stycznia odbędzie się faza nowych legend, zaś 26-28 stycznia dojdzie do meczów fazy nowych mistrzów. Pula nagród zawodów wyniesie natomiast 1 000 000 dolarów.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

innocent: Zaczęliśmy testować friberga, po czym – jak się okazało – to friberg testował nas

Nadchodzący Major ELEAGUE w Bostonie będzie dla Pawła "innocenta" Mocka trzecim turniejem tej rangi w karierze. Z aktualnym reprezentantem Sprout poro...