Michał "Nisha" Jankowski
fot. Team Kinguin

Nie jedna, a dwie drużyny z europejskich kwalifikacji zagrają na ESL One Katowice 2018!

Do rozpoczęcia pierwszego majora Doty 2 w Polsce pozostało niespełna półtora miesiąca. Wiele drużyn rozpoczęło rywalizację o grę w katowickim Spodku poprzez regionalne kwalifikacje, a jutro dołączy do nich w pełni polski skład – Team Kinguin. Polacy w środę stoczą pierwszy pojedynek na drodze do ESL One Katowice 2018.

Organizatorzy zmagań ogłosili dziś znaczącą zmianę w strukturze europejskich eliminacji. Do głównego turnieju awansują aż dwie (a nie jedna, jak zapowiadano wcześniej) drużyny ze Starego Kontynentu, co dla „Pingwinów” jest świetną informacją. Zmiana ta sprawia również, że w zawodach nie będzie wielkiego finału – obydwaj zwycięzcy czwartkowych półfinałów będą mogli cieszyć się z awansu na turniej w Katowicach.

Pierwszy mecz w walce o ESL One Team Kinguin rozegra już jutro o 17:00. Rywalem ekipy Michała „Nishy” Jankowskiego będzie Team Doggie. Podczas kwalifikacji do SL i-League Invitational S4 Kinguin dość łatwo rozprawił się z Arisem i spółką.

Jeśli chcecie być na bieżąco z poczynaniami naszych rodaków o możliwość gry przed własną publicznością, zachęcamy do śledzenia profili ESL Dota 2 na Twitterze i Facebooku. Pełną drabinkę zmagań możecie znaleźć pod tym adresem.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Najlepsi gracze 2017 roku wg HLTV – 10. dupreeh

Wczoraj dobiliśmy do półmetku rankingu najlepszych graczy 2017 roku stworzonego przez serwis HLTV. Pierwszą dziesiątkę zawodników otwiera kolejny w ty...