Team Kinguin
fot. Team Kinguin

Oglądaj walkę Kinguin o ESL One Katowice w ESL.TV Polska!

Już dzisiaj Team Kinguin rozpocznie walkę o ESL One Katowice 2018. W pierwszym meczu kwalifikacji „Pingwiny” zmierzą się z Teamem Doggie. Jeśli uda im się zwyciężyć w dzisiejszej potyczce, od możliwości gry w rodzimych zawodach dzielić ich będzie tylko jedna potyczka.

Dla fanów poczynań ekipy Rafała „eL lisasHa” Wójcika mamy dobrą informacje. Dzisiejszy mecz Teamu Kinguin z Teamem Doggie będziecie mogli obejrzeć w ESL.TV Polska! Jeśli „Pingwinom” uda się wygrać, to jutro transmitowane będzie również spotkanie Kinguin o awans na główny turniej. Transmisję poprowadzi Adam „shiru” Półtorak, którego głos mieliście okazję usłyszeć podczas ESL One Hamburg 2017.

Mecz Kinguin z Doggie rozpocznie się o godzinie 17:00 i zostanie rozegrany w trybie best of three. Pełną drabinkę zmagań możecie znaleźć pod tym adresem.

ESL One Katowice 2018 będzie pierwszym Majorem Doty 2 w Polsce. W zmaganiach weźmie udział 16 drużyn, w tym między innymi triumfator The International 7 – Team Liquid. W puli nagród turnieju znalazł się okrągły milion dolarów.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pompa Team w piątek ogłosi nowy skład CS:GO?

Wiele wskazuje na to, że Pompa Team bardzo szybko wypełni lukę, jaka powstała w poniedziałek na skutek rozstania się z drużyną CS:GO, której częścią b...