STS i innocent rozpoczynają współpracę

STS, największy bukmacher w Polsce, podpisał umowę sponsorską z Pawłem „innocentem” Mockiem – jednym z najlepszych polskich esportowców. Zawodnik CS:GO związany jest obecnie z organizacją Sprout. Kontrakt jest pierwszym w Europie przypadkiem, gdy bukmacher wspiera indywidualnego zawodnika esportowego, grającego w dyscyplinę drużynową.

– STS wspiera polski sport, którego istotną częścią jest branża esportowa. Jesteśmy oficjalnym bukmacherem Izako Boars, teraz rozpoczynamy współpracę z innocentem – jednym z najbardziej utalentowanych zawodników CS:GO w Polsce. Coraz silniej angażujemy się w rodzimy esport, ponieważ naszym celem jest wsparcie jego dalszego rozwoju i profesjonalizacji. Posiadamy odpowiedni potencjał i doświadczenie, które mogą przełożyć się na coraz lepsze wyniki esportowców mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Zawodnik odnosi spore sukcesy. Kilka miesięcy temu awansował na PGL Major po przejściu wszystkich etapów kwalifikacji. Paweł „innocent” Mocek jest także jedynym Polakiem – poza członkami zespołu Virtus.pro – który w styczniu br. zagra na turnieju ELEAGUE Major. STS przygotuje specjalną ofertę na uczestnictwo Polaka w tych zawodach.

W 2014 roku STS był pierwszym bukmacherem w Polsce, który wprowadził do oferty zakłady esportowe, a następnie zaczął udostępniać streamingi wybranych rozgrywek. Esport jest dla STS perspektywicznym segmentem – dlatego bukmacher od czterech lat rozwija dedykowaną platformę, ofertę oraz funkcjonalności dla swoich użytkowników. Od maja 2017 roku STS – również jako pierwsza firma z branży – wspiera polski team esportowy Izako Boars. Logotyp firmy znajduje się na strojach drużynowych.

STS aktywnie angażuje się we wspieranie rodzimego sportu. Jest największym prywatnym podmiotem na rynku sponsoringu w Polsce. Firma jest oficjalnym partnerem Reprezentacji Polski w piłce nożnej, a także sponsorem głównym Jagiellonii Białystok, oraz oficjalnym bukmacherem Lecha Poznań, Pogoni Szczecin, Górnika Zabrze, Korony Kielce, Cracovii, Asseco Resovii oraz Vive Kielce, a także innych klubów i związków sportowych.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Trzy grzechy główne Majora

Przed nami esportowe święto, pierwszy w tym roku Major CS:GO, który tym razem zorganizowany zostanie w Atlancie i Bostonie. Trudno jednak nie odnieść...