Team ROCCAT również gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Wielkimi krokami zbliża się 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się już 14 stycznia. W tym roku fundacja Jerzego Owsiaka ma zamiar zebrać jak największą sumę pieniędzy w celu wyrównania szans w leczeniu noworodków. Swoją cegiełkę do zbiórki WOŚP zdecydował się dołożyć także występujący w EU LCS Team ROCCAT.

Organizacja wystawiła na aukcję sprzęt używany na co dzień przez wszystkich reprezentantów Teamu ROCCAT w League of Legends. W skład całego zestawu wchodzą:

  • Słuchawki – ROCCAT Khan Pro
  • Podkładka pod mysz – ROCCAT Kanga XXL-Wide
  • Mysz – ROCCAT Kone Pure SE
  • Klawiatura – ROCCAT Soura FX

To pierwszy raz kiedy firma ROCCAT postanowiła wziąć udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Spora w tym zasługa polskiej psycholog, Urszuli Klimczak, która współpracuje z Teamem ROCCAT od ubiegłego roku i postanowiła przekonać niemiecką organizację do wsparcia WOŚP-u.

W chwili pisania tego artykułu cena za cały zestaw wynosiła 909 złotych. Licytacja potrwa do 17 stycznia do godziny 14:12, a znaleźć ją możecie pod tym adresem. Przypominamy, że całość dochodów z aukcji zostanie przekazana bezpośrednio na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Virtus.pro zaproszone na V4 Future Sports Festival. W puli nagród 1 000 000 euro!

V4 Future Sports Festival to kolejny międzynarodowy esportowy turniej, w którym udział wezmą zawodnicy z państw należących do Grupy Wyszehradzkiej. Zm...