fot. ESL

Jedna wygrana dzieli polską drużynę od awansu na turniej R6: Siege z pulą pół miliona dolarów

Polska drużyna, która występuje pod nazwą Patokalipsa, może dziś wieczorem zapewnić sobie awans na międzynarodowy turniej Rainbow Six: Siege najwyższej rangi! O 19:00 rozpocznie się decydujący mecz naszych rodaków w ostatnim etapie europejskich kwalifikacji do Six Invitational.

Patokalipsa nie była uznawana za faworyta całych eliminacji, ale udało jej się przebrnąć przez pierwszą, otwartą fazę zmagań i zakwalifikować się do play-offów. Tu nasi rodacy póki co radzą sobie znakomicie. W Round of 16 pokonali beGeniusESC, a następnie w ćwierćfinale rozprawili się z #XBOXMasterRace. Dziś o godzinie 19:00 polska drużyna zagra natomiast z rosyjskim ROOM FACTORY R6. Spotkanie zostanie rozegrane w trybie Best of 5 i będziecie mogli je obejrzeć z angielskim komentarzem na Twitch.tv/Rainbow6.

Turniej Six Invitational 2018 zostanie rozegrany 13-18 lutego 2018 roku w Montralu. O nagrody z puli wynoszącej aż 500 000 dolarów powalczy w sumie szesnaście zespołów z całego świata. Będą to zdecydowanie największe zmagania Rainbow Six: Siege w historii gry.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Astralis potwierdza: dev1ce zagra na Majorze!

Astralis długo kazało nam czekać na oficjalną wiadomość dotyczącą gry Nicolaia "dev1ce'a" Reedtza na ELEAGUE Major Boston 2018, ale ta w końcu się poj...