fot. Turner Sports/ELEAGUE

Astralis potwierdza: dev1ce zagra na Majorze!

Astralis długo kazało nam czekać na oficjalną wiadomość dotyczącą gry Nicolaia „dev1ce’a” Reedtza na ELEAGUE Major Boston 2018, ale ta w końcu się pojawiła. W opublikowanym na Twitterze organizacji wideo duński snajper potwierdza, że wraca do podstawowego składu swojej ekipy!

Ze względu na problemy zdrowotne, z jakimi borykał się Reedtz, Astralis było zmuszone do gry z rezerwowym na trzech turniejach w końcówce ubiegłego roku. Na BLAST Pro Series lukę po wspomnianym zawodniku wypełnił dennis, zaś na finałach ESL Pro League Season 6 i ECS Season 4 zagrał RUBINO. Wielką niewiadomą pozostawało, czy dev1ce będzie gotowy do gry podczas pierwszego tegorocznego Majora.

Kilka dni temu reprezentant Astralis ogłosił, że wrócił do treningów z drużyną i wydawało się, że jest to równoznaczne z jego powrotem do podstawowego składu. Wiceprezes RFRSH (grupy, do której należy Astralis) zaprzeczył jednak tym doniesieniom i kazał czekać na oficjalną informację. Ta właśnie się pojawiła:

Z opublikowanego przez Astralis materiału jednoznacznie wynika, że dev1ce zagra na ELEAGUE Major Boston 2018. Duńska formacja zmagania w Stanach Zjednoczonych rozpocznie od drugiego etapu, który rozpocznie się w przyszły weekend. Najważniejsze informacje na temat rozgrywek znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Jak zdobyć skrzynki podczas ELEAGUE Major Boston 2018?

Przed nami pierwszy w tym roku turniej rangi Major, który po raz pierwszy odbędzie się w dwóch miastach. Za głównego gospodarza turnieju ELEAGUE uchod...