fot. Turner Sports/ELEAGUE

Kjaerbye: Będziemy tęsknić za Semmlerem

Kilka dni temu potwierdzono, że Auguste „Semmler” Massonnat nie będzie dłużej komentował meczów Counter-Strike: Global Offensive, a zamiast tego rozpocznie współpracę z Blizzardem i będziemy mogli go usłyszeć podczas spotkań Overwatch League. Wydarzenie to poruszyło całą społeczność CS-a, w tym Markusa „Kjaerbye’a” Kjærbye’a, zawodnika Astralis.

Podopieczny duńskiej organizacji, mając na uwadze zbliżającego się Majora w Bostonie w kilku słowach wypowiedział się o jednym z najbardziej charakterystycznych komentatorów CS:GO.

Będziemy tęsknić za Semmlerem podczas Majora. Dał nam tak wiele tak wiele legendarnych wypowiedzi i momentów. Według mnie najlepszy komentator wielkich finałów w historii – stwierdził Kjaerbye. – To samo tyczy się SPUNJa, który ciężko pracuje i ma ogromną wiedzę o CS-ie.

W drugiej części wypowiedzi reprezentant Astralis chciał się prawdopodobnie odnieść do faktu, że popularnego australijskiego analityka, podobnie jak Semmlera, zabraknie na najbliższym Majorze. Nieobecność Chada Burchilla nie jest jednak spowodowana rozpoczęciem kariery w innej grze, a decyzją organizatorów, którzy na czas turnieju postanowili zatrudnić tylko dwóch analityków.

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Jedna wygrana dzieli polską drużynę od awansu na turniej R6: Siege z pulą pół miliona dolarów

Polska drużyna, która występuje pod nazwą Patokalipsa, może dziś wieczorem zapewnić sobie awans na międzynarodowy turniej Rainbow Six: Siege najwyższe...