Wystartowały zapisy do polskich kwalifikacji do V4 Future Sports Festival

Już teraz można się zapisać do otwartych, internetowych kwalifikacji w ramach V4 Future Sports Festival. Polacy, zarówno ci rywalizujący drużynowo, jak i indywidualnie, mogą zarejestrować się do udziału w rozgrywkach, a te rozpoczną się już w przyszłym tygodniu. Jako pierwsze odbędą się kwalifikacje w Counter-Strike: Global Offensive i Clash Royale, a na luty zaplanowano turnieje w League of Legends i FIFA 18.

Harmonogram kwalifikacji:

Counter-Strike: Global Offensive

  • 17 stycznia – kwalifikacje #1 – zapisy
  • 30 stycznia – kwalifikacje #2 – zapisy

Z obu turniejów kwalifikacyjnych w CS:GO do kolejnej fazy awansują po cztery drużyny. Dołączą do nich cztery zespoły zaproszone na podstawie ich dotychczasowych sukcesów. Spośród dwunastu drużyn 4 lutego wyłoniona zostanie jedna, która będzie reprezentować Polskę w Budapeszcie.

Clash Royale

  • 19 stycznia – kwalifikacje #1 – zapisy
  • 26 stycznia – kwalifikacje #2 – zapisy

Do krajowego finału rozgrywek Clash Royale awansuje łącznie ośmiu graczy, po czterech z obu turniejów. Dwóch najlepszych zawodników z fazy zamkniętej awansuje do finałów V4 Future Sports Festival.

League of Legends

  • 5 lutego – kwalifikacje #1 – zapisy
  • 12 lutego – kwalifikacje #2 – zapisy

W obu turniejach kwalifikacyjnych w League of Legends do zdobycia będą po cztery sloty w finałach krajowych. Zwycięzcy drugiego etapu znajdą się na liście czterech drużyn biorących udział w międzynarodowych finałach na Węgrzech.

FIFA 18

Turniej FIFA 18 podzielony będzie na dwie dywizje: PlayStation 4 i Xbox One. W obu przypadkach prowadzone będą oddzielne kwalifikacje, a rywalizacja w finałach krajowych toczyć się będzie w dwóch drabinkach. Z każdego turnieju kwalifikacyjnego do drugiego etapu awansuje po czterech zawodników. Polskim graczom FIFA 18 przypadną cztery miejsca na finałach w Budapeszcie, czyli po dwa na dywizję.

Dodatkowe informacje o polskich turniejach kwalifikacyjnych do V4 Future Sports Festival dostępne są na stronie ESL Play.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Major debiutantów – aż pięć ekip zagra na imprezie Valve po raz pierwszy

Rozszerzenie grona uczestników Majora z 16 do 24 drużyn miało kilka konsekwencji. O wielu z nich pisaliśmy już w innym tekście (który znaleźć można po...