fot. tomorrow.gg

Markoś i molsi opuszczają tomorrow.gg

Kuba „Markoś” Markowski i Michał „molsi” Łącki nie są już reprezentantami tomorrow.gg. O odejściu dwójki zawodników organizacja poinformowała za pośrednictwem swojej strony na Facebooku.

Obecny skład tomorrow został oficjalnie zaprezentowany w listopadzie ubiegłego roku, czyli po występach zespołu w Pucharze Polski Cybersport oraz Polskiej Lidze Esportowej. Od tamtego czasu polska formacja brała udział jedynie w internetowych rozgrywkach.

– Wraz z dniem dzisiejszym kończymy współpracę z dwójką naszych graczy – Kubą „Markosiem” Markowskim i Michałem „molsi” Łąckim. Chcielibyśmy chłopakom podziękować za ostatnie miesiące i życzyć powodzenia w dalszej karierze. Decyzję o tym podjeliśmy wspólnie i rozstajemy się w przyjaznej atmosferze – napisali na Facebooku włodarze organizacji.

Jak dowiedzieliśmy się z oficjalnego oświadczenia tomorrow, obie strony rozstały się w przyjaznej atmosferze. Przyczyny takiej decyzji nie są znane, chociaż według doniesień jeden z duetu, Kuba „Markoś” Markowski ma stać się częścią nowego składu Pompa Teamu.


Aktualny skład tomorrow.gg:

  • Maciej „DESTROJ” Deorocki
  • Patryk „Sidney” Korab
  • Mateusz „jrz” Jarosz
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
TY

Ujawniono podział puli nagród IEM Katowice w StarCraft 2

Organizatorzy Intel Extreme Masters World Championship opublikowali zasady podziału nagród nadchodzących mistrzostw. Czołowi zawodnicy StarCraft 2 z c...