fot. DreamHack

Major na start! Pierwszy mecz już o 16:00

O 16:00 czasu polskiego w Atlancie zainaugurowany zostanie pierwszy tegoroczny Major Counter-Strike: Global Offensive. W najbliższych dniach rozgrywana będzie faza nowych pretendentów, w której udział weźmie 16 zespołów z Europy, Azji czy Ameryki Północnej. Będą one walczyć o awans do drugiego etapu.

W pierwszej fazie ELEAGUE Major Boston 2018 wykorzystany zostanie system szwajcarski, a wszystkie mecze rozgrywane będą w trybie best of one. Awans do fazy nowych legend zapewni sobie w sumie osiem zespołów, które w najbliższych dniach zdołają wygrać trzy pojedynki. Pierwszego dnia turnieju będziemy świadkami w sumie ośmiu spotkań.

Zmiany, jakie postanowiło wprowadzić Valve do systemu Majora sprawiły, że w pierwszym etapie obok takich zespołów, jak FaZe Clan, mousesports czy G2 Esports zobaczymy chociażby Quantum Bellator Fire bądź AVANGAR. Nie ma wątpliwości co do tego, drużyny z której z dwóch grup wyrastają w tym przypadku na zdecydowanych faworytów. Mimo to już pierwszego dnia zawodów czeka nas kilka interesujących potyczek. FaZe kontra Liquid, Sprout kontra Space Soldiers i Cloud9 kontra Team EnVyUs to trzy pojedynki, którym zdecydowanie warto poświęcić czas, bo zapowiadają się naprawdę nieźle.

Harmonogram pierwszego dnia ELEAGUE Major Boston 2018 przedstawia się następująco:

12 stycznia
16:00 Vega Squadron vs Renegades Bo1
17:15 mousesports vs AVANGAR Bo1
18:30 FaZe Clan vs Team Liquid Bo1
19:45 FlipSid3 Tactics vs Misfits Gaming Bo1
21:00 Sprout vs Space Soldiers Bo1
22:15 Natus Vincere vs Quantum Bellator Fire Bo1
23:30 G2 Esports vs Flash Gaming Bo1
13 stycznia
00:45 Cloud9 vs Team EnVyUs Bo1

Transmisja z ELEAGUE Major Boston 2018 dostępna będzie zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Na obu będzie można zdobyć skrzynki, a szczegółowy poradnik dotyczący tego, co zrobić, by w ogóle móc taką paczkę zdobyć znajdziecie tutaj. Po szczegółowe informacje na temat całych zawodów zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ostatnia aktualizacja CS:GO przed Majorem udostępniona!

Wczoraj wydano aktualizację Counter-Strike: Global Offensive, która wniosła dokładnie trzy poprawki, a dziś jest ich jeszcze mniej. Tym razem Valve ud...