fot. ESL/Adela Sznajder

Petra nie jest już zawodniczką Dynasty Gaming

Zakończyła się przygoda Petry „Petry” Stoker w zespole Dynasty Gaming female. Holenderka żegna się z europejską formacją po zaledwie czterech miesiącach wspólnej gry.

24-letnia zawodniczka trafiła do Dynasty w połowie września ubiegłego roku z Team expert female. Jej głównym zadaniem było zastąpienie wieloletniej członkini składu, Michaely „mimimicheater” Lintrup, jednakże w ostatnim czasie nie miała ona nawet okazji wystąpić wraz z ekipą choćby na jednym lanie. W związku z całym zamieszaniem sama Stoker zdobyła się tylko na lakoniczny komentarz:

Tym samym Petra rozpoczyna poszukiwania nowej drużyny. Wcześniej mogliśmy ją oglądać w barwach MCon female oraz Team expert female. To właśnie z tym drugim zespołem odnosiła największe sukcesy w swojej karierze, zajmując drugie miejsce podczas GIRLGAMER Esports Festival 2017 oraz docierając do półfinału Intel Challenge Katowice 2017.

W tej sytuacji skład Dynasty Gaming female prezentuje się następująco:

  • Zainab „zAAz” Turkie
  • Julia „juliano” Kiran
  • Ksenia „vilga” Kluenkova
  • Anna „Ant1ka” Ananikova
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

NEO i pasha przekazali koszulki Virtus.pro z PGL Major na WOŚP

Od 26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dzielą nas już tylko godziny. Swoją cegiełkę do tego wydarzenia dołożyli także Filip "NEO" Kubski...