Patokalipsa nie zagra na Six Invitational

Niestety podczas Six Invitational 2018 nie zobaczymy żadnej polskiej ekipy. Do ALSEN-Teamu oraz Invicta Gaming, które z europejskimi eliminacjami pożegnały się już wcześniej, minionego wieczoru dołączyła również Patokalipsa.

Zespół Oskara „Magica” Skowronka nie bez problemów przebrnął przez wcześniejsze etapy drabinki, ogrywając zarówno beGenius ESC, jak i XBOXMasterRace. Na piątkę znad Wisły czekał już tylko jeden pojedynek z rosyjsko-szwedzkim ROOM FACTORY, którego stawką miał być awans na imprezę główną. Niestety podopieczni Kadira „P1nkmana” Yigita okazali się zbyt mocni dla zawodników z Polski.

Już na pierwszej mapie, którą był Clubhouse, Patokalipsa dostała solidną lekcję, przegrywając aż 0:5! Później co prawda Pato było w stanie odegrać się na Oregonie, gdzie zatriumfowało w stosunku 5:3, ale była to tylko łyżka miodu w beczcie dziegciu. Border i Consulate ponownie należały tylko do RF, które ostatecznie mogło świętować okazałe i pewne zwycięstwo 3:1.

Na ten moment lista uczestników Six Invitational prezentuje się następująco:

Black Dragons e-Sports eiNs Elevate
ENCE eSports eRa Eternity Evil Geniuses
Lanchonete e Suqueria do xande PENTA Sports ROOM FACTORY

Six Invitational 2018 odbędzie się między 13 a 18 lutego w Montrealu. To właśnie tam szesnaście czołowych ekip z całego świata powalczy między sobą o łączną pulę nagród w wysokości 500 tysięcy dolarów.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

matth dołącza do Portal of Gaming

Po długim okresie bezczynności Mateusz "matth" Prymas powraca na zawodową cenę Overwatch. Polski gracz oficjalnie związał się ze szwedzką organizacją...