fot. PGL

Vega Squadron pokonuje Renegades na inaugurację Majora

Za nami pierwszy mecz długo wyczekiwanego Majora ELEAGUE. Pierwsze zwycięstwo trafiło na konto reprezentantów Vega Squadron, którzy pokonali na Mirage’u Renegades.

Vega Squadron 16 :14 Renegades

(ELEAGUE Major Boston – faza nowych pretendentów)
16 10 Mirage 5 14
6 9

Spotkanie lepiej zaczęło się dla grających po stronie antyterrorystów zawodników Vega Squadron. Sielanka nie trwała jednak długo, gdyż już w trzeciej rundzie do głosu doszli gracze Renegades. NAF i spółka zdołali wyjść na prowadzenie, jednak bardzo szybko stracili inicjatywę. Antyterroryści kontrolowali ekonomię i bez problemów powiększali swoją przewagę nad rywalami. Ostatecznie Vega wygrywała do przerwy 10:5.

Vega Squadron powiększył przewagę tuż po zmianie stron. Renegades robiło co prawda wszystko, by nawiązać kontakt, jednak ekipa z Rosji do końca trzymała rękę na pulsie. Starcie inaugurujące fazę nowych pretendentów na Majorze ELEAGUE zakończyło się zwycięstwem mira i jego kolegów.

W drugim meczu inauguracyjnego dnia Majora mousesports podejmie AVANGAR. Transmisja w języku polskim dostępna jest na kanale GamerTV. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące turnieju znaleźć można w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Markoś powraca do Pompa Teamu

Po krótkim okresie bezczynności Pompa Team rozpoczyna odbudowę składu swojej dywizji CS:GO. Już dziś polscy włodarze ogłosili nazwisko pierwszego pozy...