fot. Epsilon eSports

Epsilon eSports z nowym składem CS:GO

Na początku stycznia Epsilon eSports rozstało się ze swoim szwedzkim składem CS:GO. Już wtedy głośno plotkowało się, że belgijscy włodarze zdecydują się na zaangażowanie międzynarodowej ekipy i dziś doniesienia te przerodziły się wreszcie w rzeczywistość.

Tym samym Epsilon przywróciło do podstawowego składu Owena „smooya” Butterfielda i Cosmina-Mihaia „cosmeeeNa” Butuca, którzy kilka miesięcy temu wylądowali na ławce rezerwowych. Ponadto do zespołu dokooptowano m.in. Kię „Surreala” Mana, który jeszcze do niedawna reprezentował barwy compLexity Gaming, zaś ostatnio współpracował z Method.

Drużyna była w pełni moim pomysłem. Osobiście dobrałem zawodników i próbowałem zbudować drużynę, w której wraz z cosmeeeNem moglibyśmy pokazać nasz potencjał – przyznał smooya w opublikowanym przez siebie oświadczeniu. – Naszym głównym celem jest awans do pro ligi przed 2019 rokiem i jestem pewny, że w tym składzie możemy wprowadzić sporo zamieszania. Ponadto w ciągu najbliższych sześciu miesięcy chcemy wejść do czołowej 30/35 rankingu HLTV poprzez grę w uwzględnionych tam turniejach. Nie mieliśmy jeszcze okazji zbyt wiele trenować, ale generalnie jesteśmy zadowoleni z tego, jak wszystko się potoczyło – dodał.

Nowy skład Epsilon eSports prezentuje się następująco:

  • Owen „smooya” Butterfield
  • Kia „Surreal” Man
  • Cosmin-Mihai „cosmeeeN” Butuc
  • Konstantinos „tsack” Theodoropoulos
  • Robin „robiin” Sjögren
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ELEAGUE Major: Vega Squadron vs Renegades – statystyki graczy

Już pierwszy mecz ELEAGUE Major Boston 2018 przyniósł nam lekką niespodziankę. Renegades, które jeszcze kilka miesięcy temu mogło cieszyć się z triumf...