fot. ESL/Adela Sznajder

mousesports ucieka spod topora i wygrywa z AVANGAR

Pomimo zaciętej walki AVANGAR nie zdołało sprawić niespodzianki. Zawodnicy mousesports ostatecznie wyszli z opresji i zwyciężyli w swoim pierwszym meczu na Majorze.

mousesports 16 :12 AVANGAR
(ELEAGUE Major Boston – faza nowych pretendentów)
16 7 Mirage 8 12
9 4

Wbrew przewidywaniom większości ekspertów pierwsza połowa nie należała do jednostronnych. Co więcej, niemal cały czas inicjatywa należała do zawodników AVANGAR. Zespół dimasicka, który rozpoczął po stronie antyterrorystów, narobił swoim rywalom sporo kłopotów. Uznawane za faworyta mousesports przegrywało na półmetku 8:7.

Podopieczni LMBT przebudzili się dopiero po stronie broniącej. Solidna do tej pory gra AVANGAR zaczęła wyglądać mizernie. Doświadczone mousesports wyszło z opresji i dowiozło zwycięstwo do końca.

Niedługo rozpocznie się starcie pomiędzy FaZe Clanem a Teamem Liquid. Transmisja w języku polskim dostępna jest na kanale GamerTV. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące turnieju znaleźć można w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

PUBG Invitational już w lutym w Katowicach. W puli 50 000 dolarów!

ESL, największa na świecie firma esportowa, z radością ogłasza, że podczas Intel Extreme Masters World Championship Katowice 2018 odbędzie się turniej...