Liquid Cain
fot. Riot Games

Liquid prezentuje sztab szkoleniowy na NA LCS 2018

Już tylko kilka dni dzieli nas od rozpoczęcia sezonu 2018 rozgrywek NA LCS. W przyszłą sobotę na Nowym Kontynencie rozgorzeje walka między dziesięcioma drużynami, które po raz pierwszy nie będą musiały martwić się o spadek z ligi. Wśród nich jest między innymi Team Liquid, dla którego – patrząc na zeszłoroczne wyniki – brak relegacji może być zbawienny.

Choć skład, jaki zbudowała amerykańska organizacja prezentuje się bardzo dobrze, drużyna do działania potrzebuje odpowiednich ludzi w sztabie szkoleniowym. Wczoraj poznaliśmy członków grupy odpowiedzialnej za osiągane rezultaty „zza kulis”.

Głównym szkoleniowcem formacji ze skoczkiem w logo będzie niezmiennie Jang „Cain” Nu-ri. Koreańczyk z organizacją pracuje od marca zeszłego roku. Swój debiut na scenie w roli trenera pierwszego składu zaliczył podczas NA LCS 2017 Summer Promotion Tournament. Dzięki jego zdolnościom udało się obronić miejsce w najbardziej prestiżowej lidze Ameryki Północnej. Mimo iż podczas letniego splitu podopieczni Caina raz jeszcze musieli walczyć o utrzymanie, organizacja postanowiła zatrzymać koreańskiego szkoleniowca w drużynie.

Janga wspierać będzie Kang „Dodo” Jun-hyeok, który został zakontraktowany jako drugi trener. Były pracownik Immortals będzie nie tylko szkoleniowcem zespołu, ale również wspomoże swoją zdolnością płynnej komunikacji po koreańsku i angielsku. W sztabie pozostali również Michael Artress oraz Josh „Jarge” Smith. Pierwszy z nich w dalszym ciągu będzie pełnił funkcję menedżera formacji, zaś drugi głównego analityka.

Sztab szkoleniowy Team Liquid
Trener Jang „Cain” Nu-ri
Asystent trenera Kang „Dodo” Jun-hyeok
Manager Michael Artress
Główny analityk Josh „Jarge” Smith

Więcej informacji znajdziecie w oficjalnym oświadczeniu organizacji.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ELEAGUE Major: Natus Vincere vs Quantum Bellator Fire – statystyki graczy

W bratobójczym wschodnioeuropejskim pojedynku Natus Vincere bez większych problemów pokonało Quantum Bellator Fire. Zgodnie z oczekiwaniami najjaśniej...