fot. DreamHack/Jussi Jaaskelainen

ELEAGUE Major: Misfits z łatwością gromi FlipSid3

Mecz miał być wyrównany, a tymczasem otrzymaliśmy szybkie 16:4. Debiutujące na Majorze Misfits Gaming nie miało większych problemów z pokonaniem FlipSid3 Tactics, które na imprezach tej rangi obecne jest już od kilku lat. Dziś nie miało to jednak znaczenia, bo gracze z Ameryki Północnej przy bardziej pomyślnych wiatrach byli w stanie wygrać nawet do zera.

FlipSid3 Tactis 4 : 16 Misfits Gaming

(ELEAGUE Major 2018 – 1. runda)
4 1 Overpass 14 16
3 2

Już od pierwszych minut reprezentanci Misfits Gaming wykazali się ogromnym zmysłem taktycznym i dzięki niestandardowym zagrywkom kompletnie zaskoczyli swoich rywali z FlipSid3 Tactics. Kto bowiem mógł się spodziewać, że jeden z uczestników Majora grając po stronie terrorystów postanowi… raszować bombiste’y. Ale faktycznie gracze zza oceanu zaprezentowali nam postawę rodem z match makingu i, co więcej, zrobili to bardzo skutecznie. I to na tyle, że przez całą pierwszą połowę F3 było w stanie ugrać zaledwie… jedną rundę.

Niewielkie nadzieje na comeback pojawiły się, gdy zespół z Europy Wschodniej ugrał pistoletówkę. Niemniej wystarczył pierwszy full w wykonaniu Misfits, by było po wszystkim. Ostatecznie Sean „[email protected]” Gares i spółka z zaskakującą łatwością zwyciężyli 16:4 i mogą z optymizmem czekać na swojego rywala w kolejnej rundzie.

Już za chwilę kolejny meczu, w którym Sprout podejmie Space Soldiers. Anglojęzyczna transmisja z tego, a także i kolejnych spotkań dostępna będzie za pośrednictwem oficjalnego kanału ELEAGUE na Twitchu, który znajduje się pod tym adresem. Po więcej informacji na temat ELEAGUE Major Boston 2018 zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ELEAGUE Major: FaZe Clan vs Team Liquid – statystyki graczy

Trzecie spotkanie na ELEAGUE Major Boston 2018 dostarczyło nam nie lada emocji. FaZe Clan ostatecznie okazało się lepsze, chociaż zwycięzca nie był na...