fot. PGL

Udany początek ekipy innocenta. Sprout lepsze od Space Soldiers

Zespół Pawła „innocenta” Mocka może zaliczyć pierwszy występ na ELEAGUE Major Boston do udanych. Zawodnicy Sprout pokonali w starciu na Cobblestonie tureckie Space Soldiers.

Sprout 16 : 11 Space Soldiers
(ELEAGUE Major 2018 – 1. runda)
16 6 Cobblestone 9 11
10 2

Starcie pomiędzy ekipą Mocka a Space Soldiers już od pierwszych rund należało do niezwykle wyrównanych. Jako pierwsza na prowadzenie wyszła formacja z Turcji, jednak już chwilę później doczekaliśmy się odpowiedzi Sprout. Sytuacja na placu boju zmieniła się dopiero na półmetku pierwszej połowy. XANTARES i jego koledzy zapewnili sobie przewagę i wygrywali do przerwy 9:6.

Kilkupunktowa zaliczka tureckiego zespołu została zniwelowana tuż po zmianie stron. Reprezentanci Sprout radzili sobie znacznie lepiej grając po stronie terrorystów, co zresztą przełożyło się na wynik. Ekipa Pawła „innocenta” Mocka ostatecznie wygrała na Cobblestonie 16:11.

Przed nami pojedynek Natus Vincere z Quantum Bellator Fire. Transmisja w języku polskim dostępna jest na kanale GamerTV. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące turnieju znaleźć można w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Team Kinguin

Team Kinguin zagra na ESL One Katowice 2018!

Mamy polską reprezentację na ESL One Katowice 2018! Team Kinguin przed kilkoma minutami zapewnił sobie awans na pierwszy major Doty 2 nad Wisłą! Zaled...