fot. DreamHack/Adela Sznajder

ELEAGUE Major: Na`Vi pewnie pokonuje Quantum Bellator Fire

Natus Vincere nie pozwoliło Quantum Bellator Fire na sprawienie niespodzianki i wygrało starcie na Inferno. Zespół Aleksandra „s1mple” Kostylieva dołączył tym samym do grona zespołów z jednym zwycięstwem.

Natus Vincere 16 : 8 Quantum Bellator Fire
(ELEAGUE Major 2018 – 1. runda)
16 8 Inferno 7 8
8 1

Początek starcia należał do grających po stronie terrorystów reprezentantów Na`Vi. Zawodnicy Quantum nie dawali jednak za wygraną i wyrównali przy stanie 5:5, jednocześnie dając rywalom sygnał, że pojedynek nie będzie tak jednostronny, jak przewidywano. Formacja dowodzona przez Zeusa miała okazję, by stworzyć sporą zaliczkę przed drugą połową, jednak skończyło się na tylko jednym punkcie różnicy.

Druga odsłona pojedynku nie była już tak wyrównana. Na`Vi, choć nie bez problemu, ostatecznie doniosło triumf do końca. Grając po stronie antyterrorystów s1mple i spółka pozwolili rywalom na zdobycie zaledwie jednej rundy.

W przedostatnim meczu pierwszego dnia G2 Esports podejmie Flash. Transmisja w języku polskim dostępna jest na kanale GamerTV. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące turnieju znaleźć można w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ELEAGUE Major: Sprout Esports vs Space Soldiers – statystyki graczy

W swoim pierwszym meczu na ELEAGUE Major Boston 2018 Sprout Esports Pawła "innocenta" Mocka ograło tureckie Space Soldiers. Sam Polak miał ogromny wkł...