fot. ESL/Helena Kristiansson

Cloud9 ogrywa EnVy na zakończenie pierwszego dnia ELEAGUE Major 2018

Pierwszy dzień zmagań w ramach ELEAGUE Major Boston 2018 już za nami. Na zakończenie reprezentujące gospodarzy Cloud9 zgodnie z oczekiwaniami pokonało Team EnVyUs. Praktycznie całe spotkanie toczyło się pod dyktando Amerykanów, zaś EnVy nie było choćby bliskie zagrożeniu pozycji swoich oponentów.

Cloud9 16 : 11 Team EnVyUs

(ELEAGUE Major 2018 – 1. runda)
16 11 Inferno 4 11
5 7

Występujące na własnym terenie Cloud9, idąc za starą piłkarską zasadą, postanowiło wykorzystać atut „własnego boiska” i od samego początku zdecydowanie ruszyło przed siebie. Do pewnego momentu Team EnVyUs starał się jeszcze stawać opór, ale z czasem musiał pogodzić się z faktem, że C9 bardzo pewnie prezentuje się po stronie antyterrorystów. Efektem tego było wysokie, bo aż siedmiopunktowe prowadzenie, którym tuż przed przerwą pochwalić się modli podopieczni Sohama „valensa” Chowdhury’ego.

Po chwili EnVy zebrało się jeszcze w sobie na ostatni zryw i zdołało nieco podgonić ten niekorzystny rezultat, ale w generalnym rozrachunku francusko-belgijski skład stać było tylko na tyle. Już kilka minut później było po wszystkim, bo ich amerykańscy rywale dopięli wreszcie swego i doprowadzili mecz do korzystnego dla siebie wyniku 16:11

Dzisiejsze emocje związane z ELEAGUE Major Boston 2018 już się zakończyły, ale rywalizacja powróci już w sobotę od godziny 16:00. Polskojęzyczna transmisja z kolejnych spotkań dostępna będzie za pośrednictwem oficjalnego kanału GamerTV na Twitchu, który znajduje się pod tym adresem. Po więcej informacji na temat zawodów zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ELEAGUE Major: G2 Esports vs Flash Gaming - statystyki graczy

Przedostatni mecz pierwszego dnia zmagań w ramach ELEAGUE Major Boston omal nie zakończył się niespodzianką. Reprezentanci G2 Esports stanęli jednak n...