fot. 100 Thieves

100 Thieves nie zagra na Majorze!

Brazylijska formacja 100 Thieves nie pojawi się na ELEAGUE Major Boston 2018! Zespół musiał wycofać się z turnieju ze względu na problemy migracyjne.

100 Thieves miejsce na Majorze zdobyło przejmując większość składu Immortals, który podczas PGL Major Kraków 2018 dotarł do finału. Choć wszystko wskazywało na to, że ekipie Lincolna „fnxa” Lau nic już nie stanie na drodze i w przyszły weekend rozpocznie ona walkę w drugim etapie pierwszego tegorocznego turnieju najwyższej rangi, to stało się inaczej.

Zbyt wielu szczegółów nie znamy. Dowiedzieliśmy się jedynie, że Brazylijczycy nie pojawią się na Majorze ze względu na problemy migracyjne. Ich pracodawcy starali się im pomóc, ale ostatecznie na nic się to zdało.

Valve podjęło już decyzję, co stanie się z miejscem, które się zwolniło. Przypadnie ono w udziale jednej z trzech drużyn, które pierwszy etap zakończą z bilansem 2-3. Po zakończeniu wszystkich meczów zostaną rozegrane dodatkowe pojedynki, które wyłonią ostatniego uczestnika fazy nowych legend.

Wczoraj zainaugurowane zostały zmagania w ramach ELEAGUE Major Boston 2018, a dziś czekają nas kolejne emocje związane z tym turniejem. Aktualne informacje na temat zawodów możecie znaleźć w relacji tekstowej.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

innocent krok bliżej awansu, męczarnie FaZe – pierwszy dzień ELEAGUE Major za nami

Największe esportowe święto na scenie Counter-Strike'a już się rozpoczęło. Pierwszy dzień zmagań w ramach ELEAGUE Major Boston 2018 przyniósł nam kilk...