fot. PGL

Space Soldiers z pierwszym zwycięstwem. AVANGAR blisko eliminacji z turnieju

Reprezentanci Space Soldiers zrehabilitowali się za wczorajszą porażkę w meczu Sprout i pokonali AVANGAR. Kazachów dzieli od odpadnięcia z Majora ELEAGUE Boston już tylko jedna porażka.

Space Soldiers 16 : 9 AVANGAR
(ELEAGUE Major 2018 – 2. runda)
16 8 Mirage 7 9
8 2

Zgodnie z przewidywaniami mecz lepiej rozpoczął się dla graczy z Turcji. Space Soldiers szybko zapewniło sobie pięciopunktową przewagę i zanosiło się na to, że różnica ta jeszcze się powiększy. Z czasem jednak AVANGAR znalazło sposób na ataki rywali i zaliczka Calyxa i spółki zaczęła się zmniejszać. Połowa ostatecznie zakończyła się wynikiem 8:7, co oznaczało, że zespół z Kazachstanu wciąż miał realne szanse na zwycięstwo.

Końcówka pierwszej połowy wpłynęła na Turków pobudzająco. XANTARES i jego koledzy ponownie odskoczyli rywalom i nie oddali inicjatywy aż do końca. Koniec końców spotkanie na Mirage’u zakończyło się wynikiem 16:9.

W kolejnym meczu Team EnVyUs stanie w szranki z Renegades. Transmisja w języku polskim dostępna jest na kanale GamerTV. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące turnieju znaleźć można w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ELEAGUE Major: mousesports vs Natus Vincere – statystyki graczy

Chris "chrisJ" de Jong wyrasta powoli na największą gwiazdę mousesports. Holenderski zawodnik jeszcze kilka miesięcy temu był wielokrotnie krytykowany...