fot. ESL

ELEAGUE Major: Łatwa wygrana Renegades. EnVyUs nad przepaścią

Team EnVyUs odniósł kolejną porażkę na ELEAGUE Major Boston 2018. Tym razem francuskojęzyczna formacja okazała się słabsza w starciu z Renegades, które dzięki wygranej dołączyło do grona zespołów z bilansem 1-1.

Team EnVyUs 6 : 16 Renegades
(ELEAGUE Major 2018 – 2. runda)
6 5 Cache 10 16
1 6

Pistoletówka oraz kolejna runda padła łupem grających po stronie antyterrorystów zawodników EnVyUs. Odpowiedź Renegades przyszła jednak tak szybko, jak to możliwe – już w trzeciej odsłonie meczu górą byli właśnie podopieczni kassada. Od tego momentu inicjatywa przeszła w ręce terrorystów. Reprezentanci Renegades zdobywali kolejne rundy, a w przypadku wpadki szybko resetowali ekonomię rywali. Dziesięć punktów przewagi dawało im ogromną zaliczkę przed drugą połową spotkania.

Tuż po zmianie stron doszło do powtórki sytuacji z początku spotkania. Francuskojęzyczna ekipa wygrała rundę pistoletową, ale poległa już chwilę później. Renegades pewnie dokończyło dzieła zniszczenia i wygrało na Cache’u 16:6.

Wkrótce rozpocznie się pojedynek z udziałem Flash Gaming i Quantum Bellator Fire. Polskojęzyczna transmisja z tego, a także kolejnych spotkań dostępna będzie za pośrednictwem oficjalnego kanału GamerTV na Twitchu, który znajduje się pod tym adresem. Po więcej informacji na temat zawodów zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

ELEAGUE Major: Space Soldiers vs AVANGAR – statystyki graczy

Po wczorajszej porażce ze Sprout gracze Space Soldiers zdołali się otrząsnąć i odnieśli dziś swoje pierwsze zwycięstwo podczas ELEAGUE Major Boston 20...